Portal informacyjny

AVE teatr z Rzeszowa w Domu Kultury w Przecławiu

0

4 października po raz drugi mogliśmy gościć Ave Teatr z Rzeszowa. Tym razem sztuka jaką zaprezentowali nam aktorzy: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek nosiła tytuł “Seks dla opornych”.

Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika “Seks dla opornych” ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność.

Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze, czyli bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

Cała sala podziękowała za sztukę owacjami na stojąco. Dodatkowo aktorka Beata Zarembianka obchodziła swój jubileusz. Jubileusz 30- lecia swojej pracy artystycznej. To właśnie w sobotę, dzień po sztuce została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Z jubileuszem zbiegła się również premiera spektaklu Historie łóżkowe. Społeczność naszej Gminy również złożyła kwiaty aktorce i życzyła wszystkiego najlepszego na dalszej drodze artystycznej i kolejnych pięknych jubileuszy