Bezpieczne wakacje 2019

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu wraz z Nadleśnictwem Mielec oraz Tuszyma organizuje pierwszą edycję akcji edukacyjnej BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”.

Impreza odbędzie się 10 sierpnia 2019 roku na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej w godzinach 14 – 18. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wydarzeniu.

Edukacja dzieci i młodzieży w obszarze szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego jest jednym z priorytetowych zadań Policji. Komenda Powiatowa Policji w Mielcu co roku w okresie przedwakacyjnym i wakacyjnym przeprowadza szereg działań profilaktycznych ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców powiatu mieleckiego. Działania te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a doświadczenia funkcjonariuszy pozwalają sądzić, że prowadzona profilaktyka odnosi wymierne efekty.

Mieleccy funkcjonariusze wraz z Nadleśnictwem Mielec i Tuszyma organizują akcję edukacyjną BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”. Akcja dedykowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale również dla całych rodzin. Na mieleckich bulwarach w dniu 10 sierpnia od godziny 14.00 do 18.00 odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, konkursy oraz pogadanki na temat bezpieczeństwa.

Do akcji włączyło się wiele instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Między innymi Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego, Państwowa Straż Pożarna, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Agencja Rozwoju Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i inne.

Wydarzenie swoim patronatem objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Grażyna Zagorbelna, Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Organizatorzy gwarantują dobrą, bezpieczną zabawę oraz wiele atrakcji.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Bomba w Tuszymie! Ewakuowano robotników

Co dalej z transportem? Kto będzie finansować?