w ,

CudowneCudowne

Kolejne spotkanie w sprawie linii L25 na terenie gminy Przecław

W środę 19 lutego 2020r. odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami Inwestora: PKP PLK S.A., Wykonawcy: PNUiK w Krakowie Sp. z o.o. oraz dodatkowo z przedstawicielami spółki PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, dotyczące bieżących spraw przedsięwzięcia „Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew – Mielec – Dębica, etap I.”

Na spotkaniu omówiono sprawy z zakresu wykonywanych robót dla w/w inwestycji na terenie gminy Przecław, w szczególności ostatnio wykonywanych przejazdów kolejowo – drogowych w ciągach dróg gminnych.  

Pani Burmistrz Renata Siembab prowadziła z Panią Dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. w Krakowie Violettą Szumilak,  negocjacje w sprawie przejęcia działki obok planowanego przystanku kolejowego w centrum Tuszymy pod parking „park & ride” dla mieszkańców gminy Przecław, mających korzystać w przyszłości z komunikacji kolejowej.

Po spotkaniu w budynku urzędu odbyły się oględziny w terenie, gdzie ustalano szczegóły techniczne przebudowywanego przejazdu na drodze gminnej nr 103515R w Tuszymie oraz dokonano wizytacji robót na przejeździe w ciągu drogi powiatowej nr PO 1172R Rzemień – Dobrynin.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Dom Kultury w Przecławiu serdecznie zaprasza na PROJEKCJA FILMU: „W pięknym Pustkowie koło Dębicy”

W Mielcu odbyła się debata ewaluacyjna Policji z członkami Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.