-Reklama-

Czy w Przecławiu może zabraknąć wody?

Upały coraz większe, woda leje się strumieniami ale co się stanie jeśli się okaże że zabrakło wody?

-REKLAMA-

Gminne wodociągi nie są wstanie obsłużyć wszystkich mieszkańców, w takich ciepłych okresach jak występują w ostatnich dniach maszyny nie wyrabiają.

Burmistrzowie apelują a mieszkańcy się skarżą że nie mogą wykonywać codziennych czynności do których potrzebna jest woda.

W Przecławiu sytuacja wygląda dość nieciekawie a jeśli mieszkańcy nie zaczną oszczędzać może dość do przerwy w dostawie wody.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu wydał specjalny komunikat:

Drodzy Mieszkańcy,
w związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz niekorzystnymi prognozami pogody na najbliższe dni, zwracamy się z prośbą do mieszkańców korzystających z sieci wodociągowej o racjonalne korzystanie z wody. Prosimy o wykorzystanie wody pitnej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów bytowych i powstrzymanie się od podlewania ogródków, trawników, mycia samochodów, napełniania przydomowych basenów itp.
Ograniczenie zużycia zapewni odpowiednie ciśnienie wody w sieci oraz nie spowoduje przerw w jej dostawie wszystkim użytkownikom sieci wodociągowej.
Oszczędzanie wody jest również niezbędne w celu zapewnienia odpowiedniego ciśnienia w hydrantach na potrzeby ochrony przeciwpożarowej.

Zespół ZGK w PRZECŁAWIU

Już wczoraj mieszkańcy na naszym profilu na Facebooku skarżyli się z powodu przerw w dostawie wody.

Dlatego prosimy wszystkich mieszkańców Przecławia i Okolic o używanie wody z głową i tylko do najpotrzebniejszych czynności.

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.