Dachowanie samochodu na drodze DW 985 Mielec-Debica

29 kwietnia, po godzinie 7 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Tuszyma, na drodze wojewódzkiej numer 985, relacji Mielec – Dębica.

Po przyjęciu zgłoszenia przez dyżurnego SK KP PSP w Mielcu na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 w Mielcu: GBARt Renault Range (501[R]22) oraz GCBA Man TGM (501[R]25), została zaalarmowana jednostka OSP KSRG Tuszyma.

Po zaalarmowaniu jednostki OSP Tuszyma i zgłoszeniu się do Stanowiska Kierowania wyjechali do zdarzenia w obsadzie 5 strażaków ratowników samochodem GBA Renault S170 (509[R]61), między czasie dyżurny poinformował o tym iż z treści zgłoszenia wynikało, że w pojeździe jest zakleszczona jedna osoba.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia teren działań – jeden pas ruchu został zablokowany i zabezpieczony pachołkami, dowódca zastępu podał rozpoznanie z miejsca zdarzenia do dyżurnemu SK KP PSP w Mielcu, iż w zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy, który dachował i zatrzymał się na ogrodzeniu poza pasem ruchu, pojazdem podróżowały dwie osoby – kierowca oraz pasażer, które o własnych siłach wyszły z pojazdu i nie potrzebowały pomocy medycznej. Na miejsce dotarły także zastępy z JRG 1 Mielec a także patrol Policji.

W samochodzie zostało odłączone zasilanie. Działania na miejscu nie potrwały długo, około godziny 8 Kierujący Działaniem Ratowniczym na miejscu zgłosił zakończenie działań, przekazał miejsce zdarzenia Policji.

Więcej na stronie http://osptuszyma.pl

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Aktorzy ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu najlepsi w powiecie

Uroczystość z okazji dnia ziemi w Rzemieniu