Dzień Dziecka w Przedszkolu przy Weneckiej.

W dniach od 27.05- 31.05 w przedszkolu przy ul. Weneckiej obchodzono tydzień z okazji Dnia Dziecka.

Świętowanie rozpoczęto od wizyty pani bibliotekarki działu dziecięcego Gminnej Biblioteki w Publicznej w Przecławiu która czytała wiersz pt. ,,Murzynek Bambo ” i inne utwory.

Dzieci rozwiązywały również zagadki i krzyżówkę dotyczącą przeczytanych utworów. Z okazji swojego święta dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych w ogrodzie i na stadionie Orlik.

Choć pogoda nie sprzyjała odbyło się również spotkanie trenerem Szkółki Piłkarskiej Team Przecław panem Pawłem Sędłakiem.

Z przyjemnością przedszkolacy obejrzeli występ Mażoretek z grupy VII. Tradycyjnie z apetytem każdy zjadł pieczone kiełbaski i oczywiście lody. Ogromną atrakcją było przedstawienie w Domu Kultury w Przecławiu pt. ,,Smerfy w szkole w wykonaniu rodziców z grupy IV. Na zakończenie odbył się Dzień talentów na którym każda grupa przedstawiała swoje zdolności i umiejętności. Z okazji Dnia Dziecka każdy przedszkolak otrzymał prezent ufundowany przez Radę Rodziców – starszaki skakanki, a maluszki piłki. Był to ciekawy tydzień dla naszych milusińskich.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Pożar stodoły w miejscowości Tuszyma

Współcześni rycerze Świętego Floriana