w

Kobiety gospodarne działają w Radomyślu Wielkim

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rudzie reprezentowały Gminę Radomyśl Wielki podczas Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu.

W Rudzie z dniem 1 października formalnie rozpoczęło swoją działalność Koło Gospodyń Wiejskich.
„Kobiety gospodarne i wyjątkowe”, bo tak o sobie mówią z uśmiechem, założycielki koła końcem września zorganizowały spotkanie założycielskie, złożyły niezbędne dokumenty rejestracyjne i załatwiły wszystkie niezbędne formalności, a nawet zdążyły złożyć wniosek o dotację jeszcze na ten rok.

Członkinie koła, a jest ich aż 38, to grupa aktywnych kobiet, w różnym wieku, o różnych talentach i umiejętnościach. Panie w listopadzie spotkały się i postanowiły wykorzystać swój zapał i chęci do działania. Efektem wspólnej pracy i dobrej organizacji pań był udział Koła Gospodyń Wiejskich w Rudzie w Powiatowym Jarmarku Świątecznym w Mielcu. Podczas Jarmarku można było skosztować specjałów przygotowanych przez panie. W swojej inicjatywie mogły liczyć na pomoc i wsparcie ze strony sołtysa wsi Mariana Dziekana.

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/GminaRadomyslWlk/photos/pcb.2728642923859896/2728626437194878/?type=3&av=927931523931054&eav=AfZtKPnLZNuzlYogba8jzZ9vGuw7pVvxyVLcWa8brN5e21SaxAny5TzvmweaEMwOWwQ&theater

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Trwa układanie asfaltu na drodze prowadzącej do miejscowości Podole

Umowa na dofinansowanie zadania pn. „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Przecław podpisana