-Reklama-

Kolejne środki finansowe trafią do Gminy Przecław! Tym razem aż 2.895.023,00zł1 min - minimalny czas na przeczytanie artykułu.

0

Gmina Przecław pozyskała kolejne środki finansowe! Informację tą przekazał Marszałek Władysław Ortyl podczas sesji rady miejskiej która odbyła się 30 października

Gmina Przecław złożyła wniosek o zapotrzebowanie na środki rezerw celowych do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, który jako właściwy dysponent część budżetowej mógł wystąpić do Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju o uruchomienie środków z właściwej rezerwy celowej w celu wsparcia Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Przecław poprzez wymianę urządzeń w Stacji Uzdatniania Wody w Tuszymie wraz z jej termomodernizacją oraz budowę kanalizacji tłocznej Tuszyma- Błonie (przebicie pod Wisłoką) wraz z budową kanalizacji sanitarnej w Tuszymie- etap I”

Podczas XI sesji rady miejskiej Marszałek Władysław Ortyl poinformował o przyznaniu środków w łącznej kwocie 2.895.023,00zł dla Gminy Przecław.

Są to środki pochodzące z rezerwy celowej utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiących inwestycyjne zadania własne jednostek samorządu terytorialnego, finansowane na podstawie art. 20a ustawy z dnia 6 grudnia 2006r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz.U. z 2019r. poz.1295).

Wartość środków budżetu państwa dzięki intensywnym staraniom Burmistrza Przecławia oraz pracowników UM wyniesie łącznie 2.895.023,00zł z czego w 2019r. 400.000,00zł, w 2020r.- 2.495.023,00zł.  


Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Może masz ciekawą informacje? Wyślij nam wiadomość pod adres: biuro@przeclaw-news.pl

Zostaw swój głos

-REKLAMA-

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.