w

Kompaktowy dezynfekator w starostwie

W holu głównym mieleckiego starostwa stanął kompaktowy dezynfektor. Urządzenie przeznaczone jest dla osób odwiedzających urząd.


W wielu budynkach użyteczności publicznej często zdarza się, że nie ma możliwości zlokalizowana środków dezynfekcyjnych blisko wejścia. Ne ma możliwości postawienia stolika lub przytwierdzenia odpowiednich urządzeń dezynfekujących na ścianach.

Z propozycją rozwiązania tego problemu wystąpiła podmielecka firma Eldrut z Wadowic Górnych.
Funkcjonalny kompaktowy stojak umożliwia zainstalowanie dozownika na płyn dezynfekujący, pudełko z maseczkami, rękawiczkami lub sztyft do zatknięcia rolki ręcznika papierowego. Jest również miejsce na rezerwowy pojemnik z płynem.

Sanisław Lonczak, Starosta Mielecki osobiście przetestował urządzenie tuz po jego zainstalowaniu.
– Myślę, ze to dobre, a przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Zazwyczaj w holach do budynków nie ma zbyt wiele miejsca. W naszym przypadku jest portiernia, tablica ogłoszeniowa oraz schodołaz dla niepełnosprawnych i jeszcze inne elementy. Uważam że to urządzenie, rodzimego producenta na dodatek, sprawdzi się w naszych obiektach – powiedział Starosta.

Dezynfektor jest tak zaprojektowany, by nie zabierać zbyt wiele miejsca w przejściu. Jak zapewniają producenci istnieje możliwość jego dowolnej konfiguracji. Niektóre z elementów mogą być zredukowane, bądź jeszcze bardziej rozbudowane – w zależności od potrzeb zamawiającego.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Bezpieczniej w Parku Sensorycznym

W czwartek uroczyste odsłonięcie tablicy