-Reklama-

Niemiecki test w Radomyślu Wielkim

14 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Podborzu odbył się konkurs języka niemieckiego dla uczniów klas VIII „Deutsch ist coo

-REKLAMA-

Wszystkich uczestników witały dziewczęta ubrane w tradycyjne stroje niemieckie. W zmaganiach wzięło udział 24 uczniów z terenu naszej gminy. Mieli oni okazję sprawdzić swoje umiejętności leksykalne i gramatyczne, rozwiązując test zawierający zadania otwarte i zamknięte.

Najlepiej poradziła z nim sobie Wiktoria Kopacz ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Siembab z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej, a trzecie – Kinga Machnik ze Szkoły Podstawowej w Partyni. Anna Oślizło, dyrektor SP Podborze, pogratulowała wiedzy zwycięzcom, wręczyła im nagrody, a wszystkim podziękowała za rywalizację.

Po konkursie dzieci z Podborza zaprosiły wszystkich na skecz o języku niemieckim, a potem odbyła się wspólna zabawa, integrująca całą grupę. Dla nauczycieli konkurs był okazją do wymiany doświadczeń i rozmów na temat metod pracy kształtujących umiejętności językowe.

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.