w

CudowneCudowne

Nowa kosiarka od firmy Husqvarna dla Team Przecław

W dniu 09.07.2020 na Stadionie Miejskim w Przecławiu odbyło się uroczyste wręczenie Ridera do koszenia trawy od firmy Husqvarna.

Rider Husqvarna R 214TC to nowe urządzenie podarowane przez firmę Husqvarna dla Teamu Przecław.

Kosiarka wyposażona jest w silnik dwucylindrow oraz urządzenie tnące Combi 94. Urządzenie posiada wyjątkowy, przegubowy układ kierowniczy który umożliwia zachodzenie tylnych kół przy skręcie pod maszynę. W efekcie maszyna jest bardzo zwrotna i ma minimalny promień skrętu przy pełnym skręcie.

W spotkaniu wzięli udział Plant Manager Husqvarna Polska oddział w Mielcu Pan Marek Krzempek i Finance Manager Pan Łukasz Bogdan, którzy przekazali na własność TEAMU PRZECŁAW ten profesjonalny sprzęt do koszenia trawy

Od ponad 325 pełnych innowacji i pasji lat firma Husqvarna dostarcza profesjonalistom produkty do pracy w lesie, parku i ogrodzie.

Wysoka wydajność idzie w parze z użytecznością i bezpieczeństwem, dzięki czemu użytkownik jest zawsze przygotowany do efektywnego wykonania zadania.

Firma Husqvarna oferuje szeroką i stale rosnącą gamę produktów i akcesoriów, od pilarek łańcuchowych i przecinarek po kosiarki zautomatyzowane.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej Nr 1 985R na odcinku przebiegającym przez Chorzelów.

Będzie remont drogi w Rzemieniu. Właśnie ogłoszono przetarg