-Reklama-

Orkiestra Dęta Dobrynin na Międzynarodowym Muzyczno-Tanecznym Tournee Festiwalowym Chorwacja-Bułgaria1 min - minimalny czas na przeczytanie artykułu.

0

W dniach od 20 sierpnia do 01 września br. Orkiestra Dęta Dobrynin, którą dyrygował Dariusz Bańka wraz z Grupami Tanecznymi „Mażoret” pod opieką choreografa – Katarzyny Bogdan uczestniczyła w Międzynarodowym Muzyczno-Tanecznym Tournee Festiwalowym Chorwacja-Bułgaria.

Swoją muzyczno-taneczną przygodę Orkiestra rozpoczęła od pobytu w Chorwacji, gdzie podczas IFF Adriatica Folk Fest wykonała 2 koncerty w dwóch miejscowościach Novi Vinodolski oraz Crikvenica.

Kolejny, przygotowany program artystyczny Orkiestra zaprezentowała w Bułgarii, na scenie w Warnie podczas XXV Balkan Folk Fest , prezentując się pośród 18 innych zespołów.

Był to najdłuższy wyjazd festiwalowy Orkiestry wraz z Mażoretkami zorganizowany przez Marię Sukiennik – wiceprezesa Stowarzyszenia z Firmą przewozową MARKPOL oraz obsługą Foto Video BOA (Bernard Sukiennik) – reprezentowaną przez Adriana Muniak.

Oprócz dyplomów, statuetek , podziękowań Organizatorów oraz aplauzów ogromnej liczby publiczności Orkiestra zdobyła GRAND PRIX  jubileuszowego,  XXV Balkan Folk Fest w Bułgarii.

Relacje z przebiegu obu Festiwali można również obejrzeć na Fb i stronach internetowych Organizatorów: Chorwacji i Bułgarii oraz na Fb Orkiestry. Jest to jeden z największych sukcesów Orkiestry w ostatnich latach jej działalności.

Link do profilu Orkiestry na FB: https://www.facebook.com/orkiestra.deta.dobrynin.oficjalna/

Źródło oraz foto: UM Przecław

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zostaw swój głos

-REKLAMA-

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.