-Reklama-

Podpisano umowę na Budowę kanalizacji tłocznej Tuszyma- Błonie

W dniu dzisiejszym tj. 03.12.2019r.(wtorek) w Urzędzie Miejskim w Przecławiu została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Budowlanym „Budomont” Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie na długo oczekiwaną inwestycję pn. „Budowa kanalizacji tłocznej Tuszyma- Błonie (przebicie pod Wisłoką) wraz z budową kanalizacji sanitarnej w Tuszymie- etap I.

-REKLAMA-

Łączna wartość umowy wynosi  brutto 1 209 365,52 zł (słownie jeden milion dwieście dziewięć tysięcy trzysta sześćdziesiąt pięć złotych 52/100 groszy).

Zadanie realizowane jest  w ramach pozyskanych środków  z budżetu państwa tj. ze środków rezerwy celowej premiera Mateusza Morawieckiego na zadanie pn. „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Przecław poprzez wymianę urządzeń w Stacji Uzdatniania Wody w Tuszymie wraz z jej termomodernizacją oraz budową kanalizacji tłocznej Tuszyma- Błonie (przebicie pod Wisłoką) wraz z budową kanalizacji sanitarnej w Tuszymie- etap I”,

Wykonawca zobowiązał się do zrealizowania robót budowlanych do 15.10.2020r. Prace rozpoczną się już pod koniec tygodnia.

Urząd Miejski w Przecławiu

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.