Porażka zawodników do lat 18 z Republiki Południowej Afryki z Victoria Metro

Napisane przez Zacha Milbanka

Australia Południowa uległa Victoria Metro różnicą 52 punktów w ostatnim meczu mistrzostw krajowych Marsh AFL U18 2024.

Po mocnej pierwszej połowie FC zdołał wyrównać w pierwszej kwarcie, po czym stracił dwa gole po kluczowej zmianie, a gospodarzom zabrakło pary, gdy w dwóch ostatnich tercjach udało im się trafić na 2,2, a Big V na 9,4. .

Pomocnicy SA Phoenix Hargrave (21 zbiórek) i Ben Camporeale (29 zbiórek, 7 punktów) prowadzili ofensywę swojej drużyny, której każdy z siedmiu napastników strzelał kluczowe gole.

Pomocnik Alex Dodson utrzymał swoją stałą formę po tym, jak po raz trzeci z rzędu znalazł się wśród najlepszych zawodników Republiki Południowej Afryki z 13 wyrzuceniami, 18 trafieniami, golem i trzema wybiciami.

Utalentowany student studiów licencjackich Deson Sharpe zanotował sześć i czternaście atestów dla Reuters, podczas gdy kapitan Sid Draper miał 20 i cztery atesty.

Zespół z Australii Południowej zakończył swój turniej bilansem zwycięstw i porażek 1:3 po pokonaniu aliantów w pierwszym meczu, a następnie przegraniu z Victoria Country, Zachodnią Australią i Victoria Metro.

Metro Wiktoria 3,2 6,7 11,8 15,11 (101)

Australia Południowa 3,2 5,5 7,6 7,7 (49)

Najlepszy – Republika Południowej Afryki: Phoenix Hargrave, Ben Camporeal, Alex Dodson, Sid Draper, Dyson Sharp, Benny Barrett

Bramki – SA: Ned Atkinson, Ned Bowman, Benny Barrett, Dyson, Sharpe, Alex Dodson, Charlie West, Tyler Welsh.