-Reklama-

Sadzenie drzew miododajnych na Rynku w Przecławiu1 min - minimalny czas na przeczytanie artykułu.

0

Gmina Przecław przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, który jest inicjatorem sadzenia drzew miododajnych na terenie województwa podkarpackiego w ramach akcji „Sadzenia drzew miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim” włączyła się w inicjatywę sadzenia drzewek na terenie gminy Przecław.

Głównym celem akcji jest kształtowanie nawyków kultury ekologicznej i poszerzenie wiadomości o ekosystemie. Sadzenie drzew miododajnych przyczyni się do stworzenia i poprawy warunków bytowania pszczół i owadów zapylających, które są fundamentem naszego ekosystemu. Bez ich zapylania rośliny nie mają jak kwitnąć i wydawać plonów.

Uroczysta inauguracja akcji odbyła się w dniu dzisiejszym tj. 25.10.2019r. na Rynku w Przecławiu z udziałem Burmistrza Przecławia p. Renaty Siembab, zastępcy p. Grzegorza Skrzypka, przewodniczącego zarządu Osiedla Wenecja p. Zbigniewa Skrzypka, radnego Rady Miejskiej p. Sławomira Feląga, a także pracowników Urzędu Miejskiego, którzy są mieszkańcami Przecławia..

Zostaw swój głos

-REKLAMA-

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.