-Reklama-

Śmieciowy problem placu zabaw oraz boiska w Łączkach Brzeskich2 min - minimalny czas na przeczytanie artykułu.

4

Miało być pięknie i przyjemnie, jest brud oraz obawa o zdrowie dzieci. Taka sytuacja panuje na placu zabaw jak i boisku w Łączkach Brzeskich.

Kilka dni temu na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy wiadomość od przerażonego rodzica o sytuacji która panuje na placu zabaw oraz boisku w Łączkach Brzeskich.

Chciałbym poruszyć pewien problem który martwi zwłaszcza rodziców. Łączki Brzeskie mają piękny plac zabaw wraz z boiskiem obok. Piękny czy aby na pewno?? W ostatnim czasie jako rodzic boję się zabierać dzieci na ten owy plac zabaw który zamienia się w śmietnik! Młodzież przesiaduje tam do późnych godzin wieczornych co nie jest problem lecz to co zastawiają po sobie jest straszne. Dzieci czasem bawią się na placu gdzie jest mnóstwo potłuczonych butelek. W piątek było posprzątane a w załączniku przesyłam do państwa zdjęcia zrobione w niedzielę rano.

Jak możemy przeczytać z wiadomości którą otrzymaliśmy, późnymi wieczorami te miejsca zmieniają się w młodzieżowe spotkania alkoholowe.

Młodzież która tam przesiaduje niszczy dobro wspólne tej pięknej miejscowości. Wszędzie butelki, kartony po sokach, opakowania po różnych przekąskach a nawet potłuczone szkło które może w znacznym stopniu zagrażać dzieciom.

Mieszkańcy mają nawet pomysł na rozwiązanie tej trudnej sytuacji, proponują założenie monitoringu lub ogrodzenie placu i wytyczenie osoby która by otwierała i zamykała plac w danych godzinach. Czy uda się zachować porządek? Czas pokaże jedno jest pewne jeśli czegoś się nie wymyśli będzie gorzej.


Masz ciekawy temat i chcesz się podzielić nim z innymi? Napisz na naszą skrzynkę: biuro@przeclaw-news.pl a my zajmiemy się resztą.

Zostaw swój głos

-REKLAMA-

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.