Śnieżka CUP rocznik 2012

Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze w dzisiejszym turnieju, rozgrywanym w bardzo trudnych warunkach.

Pierwszy mecz z bardzo mocnym rywalem jakim jest Akademia Piłkarska VIVIO KROSNO, zaczynamy bardzo dobrze.

W pierwszej połowie stwarzamy kilka doskonałych sytuacji ale nic nie wpada do bramki. Druga część tego meczu dużo, dużo słabsza. Po kilku prostych błędach, tracimy bardzo szybko pięć bramek i przegrywamy bardzo wysoko, chyba zbyt wysoko. Kolejne mecze w grupie to bardzo dobra gra i trzy kolejne , bardzo pewne wygrane.

Kończymy rozgrywki grupowe na drugim miejscu i awansujemy do najlepszej 8 turnieju. W ćwierćfinale trafiamy na bardzo mocny fizycznie zespół MULKS PUSTYNIA. Pierwsza połowa dosyć wyrównana , kończy się bezbramkowym remisem. W drugiej tracimy szybko dwie bramki i wydaje się że, mecz jest rozstrzygnięty.

Nasz zespół strzela kontaktową bramkę i do końca walczy o zwycięstwo. Jednak zabrakło czasu i przegrywamy ten mecz. Po tym meczu zajmujemy ostatecznie 8 miejsce w turnieju. Gratulacje dla naszych wojowników za wielkie serducho.
Chłopcy jesteście wspaniali
Dziękujemy rodzicom za transport i doping
TEAM✅ VIVIO KROSNO 0:5

TEAM ✅ORLIK PRZEMYŚL 4:2

TEAM ✅CKM SPORT CHORZELÓW 2:0

TEAM ✅AP JASŁO 3:0

TEAM ✅MULKS PUSTYNIA 1:2
Jemioło Adam

Skład TEAMU
Lubacz Bartosz, Sędłak Antoni, Strzelczyk Mateusz, Jemioło Adam, Jurek Kamil, Knet Szymon, Madej Jan, Rak Szymon, Saj Hubert, Dziedzic Wiktor, Bugaj Franciszek,
Trener Paweł Sędłak


Tekst: Team Przecław .

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Team Przecław kontra Lechia Sędziszów

Czy dojdzie do odkomarzania w Przecławiu?