w

Szkolny konkurs kolęd oraz Jasełka w ZSCKR Rzemień

W piątek 20 grudnia  od rana panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie spotkali się w swoich klasach na wigiliach klasowych. Składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem, rozmawiali i próbowali tradycyjnych, wigilijnych dań, przygotowanych przez nich samych. 

Później wszyscy uczestniczyli w uroczystości świątecznej, która w tym roku przybrała formę wspólnego kolędowania. W pierwszej części mieliśmy okazję wysłuchać historii znanych nam kolęd oraz posłuchać ich pięknego wykonania. Dziewczęta z chóru szkolnego wspaniale zaprezentowały nam najpiękniejsze polskie kolędy.

DSCN5292.JPG

Drugą częścią świątecznego spotkania był Szkolny Konkurs Kolęd. Przed liczną widownią zaprezentowało się 11 klas. Uczniowie swoje występy uświetniali ciekawymi strojami i akompaniamentem instrumentów. Wszystkie wykonania były bardzo pomysłowe. Cieszymy się, że mamy tak zaangażowanych i utalentowanych uczniów.

Galeria zdjęć: https://photos.google.com/share/AF1QipNEm40MDHiocp5QS0b9MKwl2-qTOvyZeO1q7vGCPGinWKiYS8LkxXdkeHt5oq9qUg?key=d1NNdVpfZEpiOFlnZEg2d2h2QndFUXlYVFRabGtR

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

https://pl.wikipedia.org/

Bankowy Fundusz Gwarancyjny rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS w Sanoku

Robert Korólczyk – One Man Show w DK Przecław