Portal informacyjny

Team Przecław pokonał AP Stalowa wola!

0

Rewelacyjnie zakończył się dzień dla drużyny Team Przecław która w dniu 31 sierpnia zagrała z zespołem AP Stalowa Wola

Radość i niedowierzanie tak podsumowała mecz z AP Stalowa Wola drużyna Team Przecław która w dniu 31 sierpnia rozegrała wspaniały mecz na stadionie w Stalowej Woli.

Młodzi zawodnicy grali z bardzo dobrym rywalem lecz już w pierwszej połowie sytuacja która rozegrała się na boisku pozwoliła stworzyć wspaniałe sytuację bramkowe.

Niestety uderzona piłka Filipa Chłopka nie trafia do bramki i drużynie z Przecławia nie udaje się zdobyć punktu. Można było przypuszczać że chłopak odpuści grę po nie trafionej bramce lecz po kilku minutach wspaniałej gry Filip strzela piękną bramkę!

Trzeba przyznać że w drugiej połowie znacznie prowadzili gospodarze którzy z każdej strony i na wszystkie sposoby próbowali strzelić bramkę naszym. Team Przecław miał asa w rękawie i mecz był obstawiony przez Ignacygo Stochmala który rewelacyjnie bronił uderzenia drużyny przeciwnej.

W dzisiejszym spotkaniu Team Przecław wgrał z AP Stalowa Wola 2:1 i prawdę mówiąc nie było wcale łatwo.

Rozmawialiśmy z trenerem Teamu Przecław Panem Pawłem Sędłakiem

Cudowny mecz, do teraz nie mogę uwierzyć w to co się stało! Wierzyłem w nich do samego końca! To jest mój zespół i dla nich warto dalej trenować!

Jak widzimy każdy z drużyny jest zadowolony z wyniku dzisiejszego meczu nawet sam trener nie krył radości.

Ciężki dzień przy takiej pogodzie wszystkim dał w kości. Ogromne brawa należą się wszystkim uczestnikom spotkania całemu Teamowi jak i drużynie Przeciwnej.

Skład dzisiejszego Teamu

Stochmal, Piekara, Sędłak, Nicpoń, Krystek, Chmiel, Smoleń, Chłopek, Gawryś, Kujawski, Zherebetskyi, Zaręba, Rusin
Trener Paweł Sędłak