Wezwanie służb i śmierć w Białym Borze

22 czerwca tuż po godzinie 10 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu zadysponował jednostkę OSP Tuszyma do otwarcia mieszkania w miejscowości Biały Bór.

Na miejsce zostały także zadysponowane patrol Policji jak również karetka pogotowia. Kilka minut po zadysponowaniu jednostki, do zdarzenia wyjechał zastęp GBA Renault S170 (509[R]61) w obsadzie 5 strażaków ratowników.

Po przybyciu na miejsce i rozmowie z domownikami okazało się, że w domu znajduje się jedna osoba z która nie ma kontaktu. Przy użyciu z drabiny która ustawiono przy oknie stwierdzono, że wewnątrz znajduje się osoba, z która nie ma kontaktu i nie daje oznak życia.

Działania polegały na otwarciu drzwi od mieszkania, przy użyciu sprzętu podręcznego. Ratownicy medyczni weszli do środka, jednak lekarz stwierdził zgon.

Miejsce zdarzenia zostało przekazane właścicielowi obiektu, działania naszej jednostki zostały zakończone i wróciliśmy do koszar. Na miejscu pozostał patrol Policji oraz ZRM.

_

Foto: OSP Tuszyma

Więcej można zobaczyć klikając w link

http://osptuszyma.pl/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Dzień Rzemienia zakończony sukcesem

Antybiotyki coraz częściej nie działają