ZARZUT KRADZIEŻY ROZBÓJNICZEJ DLA 47-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

fot. archiwum KPP Mielec
fot. archiwum KPP Mielec

Policjanci przedstawili zarzut sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło przy ulicy Żeromskiego w Mielcu. Funkcjonariusze zatrzymali 47-letniego sprawcę przestępstwa tuż po zdarzeniu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o tym, że w parku przy ulicy Żeromskiego doszło do kradzieży rozbójniczej. W rozmowie ze zgłaszającym funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość sprawcy. Jak relacjonował pokrzywdzony chwilę wcześniej został zaczepiony przez znanego mu mężczyznę, po czym doszło między nimi do sprzeczki na kanwie wcześniejszych konfliktów i nieporozumień. Podczas szarpaniny 56-letni pokrzywdzony został uderzony przez sprawcę, który następnie zabrał mu plecak.

Policjanci znając wizerunek sprawcy zatrzymali mężczyznę tuż po zgłoszeniu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 47-letniemu mężczyźnie zarzut kradzieży rozbójniczej.

Na wniosek funkcjonariuszy, poparty przez mielecką prokuraturę, podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Prokurator zastosował także wobec 47-latka środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Niemiecka delegacja z wizytą w starostwie

Kolejna ofiara metody na wnuczka