w

Zebranie sprawozdawcze Szkółki Piłkarskiej TEAM PRZECŁAW

W sobotę 29.02.2020 r. w budynku na Stadionie Miejskim w Przecławiu, odbyło się zebranie członków i sympatyków Szkółki Piłkarskiej TEAM Przecław. Spotkanie miało charakter sprawozdawczy.

Wszyscy zgromadzeni mogli się zapoznać z bogatą działalnością Stowarzyszenia w 2019 roku dzięki prezentacji multimedialnej. Drugim bardzo istotnym punktem zebrania było przedstawienie planów działalności w roku bieżącym.

Prezes Szkółki Piłkarskiej Team Przecław Paweł Sędłak przedstawił skład trenerski oraz podopiecznych którzy uczęszczają na zajęcia piłkarskie

W sobotni wieczór poznaliśmy również wyniki plebiscytu na piłkarza, trenera i rodzica roku:

Kategoria Młodzik: U-13  Oskar Augustyn

Kategoria Młodzik: U-12  Cezary Smoleń

Kategoria Orlik:      U-10 Alex Płaza

Kategoria Żak:       U- 8  Karol Misiak

Kategoria Trener:   Paweł Sędłak, Dawid Cygan (taka sama liczba głosów)

Kategoria Rodzic:   Bogusława Misiak, Emil Smoleń  (taka sama liczba głosów)

W zebraniu wzięła udział Burmistrz Przecławia Pani Renata Siembab, która otrzymała od  Zarządu pamiątkowy dyplom w podziękowaniu za wspieranie rozwoju Szkółki Piłkarskiej TEAM Przecław.

Pamiątkowy dyplom za wspieranie rozwoju Szkółki ofiarowano, także Staroście Powiatu Mieleckiego Panu Stanisławowi Lonczakowi, w imieniu Starosty wyróżnienie odebrał Radny Powiatu Mieleckiego Maciej Jemioło. Zebranie zakończyło się podziękowaniami dla wszystkich zebranych, szczególnie dla rodziców, którzy mają nieoceniony wkład w funkcjonowanie Stowarzyszenia.

Wszystkich chętnych zawodników wieku od 4 lat zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną w Szkółce Piłkarskiej TEAM PRZECŁAW, która zapewnia doskonałe warunki do treningów, kadrę szkoleniową z dyplomem UEFA, udział w rozgrywkach ligowych, a także w turniejach, obozach i wycieczkach. Dzięki treningom w szkółce piłkarskiej dziecko ma stały kontakt z aktywnością fizyczną, co wpływa na jego prawidłowy rozwój. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu zeznania podatkowego? Przyjdź do Urzędu Miejskiego w Przecławiu