-Reklama-

30. Międzynarodowy wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z ostatnim etapem 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu mieleckiego.

-REKLAMA-

W sobotę, 6 lipca około godz. 10.15 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Padew Narodowa – Mielec – Przecław. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.

Trasa V etapu 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności”i Olimpijczyków prowadzi przez centrum miasta oraz teren czterech gmin naszego powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław. Wyścig kolarski prowadzić będzie drogą relacji Padew Narodowa – Mielec oraz ulicami Mielca: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Sienkiewicza, Wojsławską, Rzochowską, Dębicką oraz drogą wojewódzką w kierunku Przecławia.

Około godz. 10.15 przewidywane jest wstrzymanie ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa w kierunku Mielca, kilkanaście minut później ruch zostanie wstrzymany od ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Padykuły. Wyścig kolejno poruszał będzie się przez wymienione ulice miasta, następnie biegł będzie w kierunku Przecławia przez miejscowości Rzemień i Tuszyma. Otwarcie ruchu nastąpi po przejechaniu fragmentów trasy przez wszystkich uczestników i służby zabezpieczające.

Utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy następujących miejscowości: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Malinie, Chorzelów, Mielec,Rzemień, Tuszyma.

Uczestnicy wyścigu V etap rozpoczną w Tarnobrzegu, meta będzie znajdować się w Krośnie. Ostatni etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 182 kilometry. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać policjanci i służby porządkowe.

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.