30. Międzynarodowy wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z ostatnim etapem 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu mieleckiego.

W sobotę, 6 lipca około godz. 10.15 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Padew Narodowa – Mielec – Przecław. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.

Trasa V etapu 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności”i Olimpijczyków prowadzi przez centrum miasta oraz teren czterech gmin naszego powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław. Wyścig kolarski prowadzić będzie drogą relacji Padew Narodowa – Mielec oraz ulicami Mielca: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Sienkiewicza, Wojsławską, Rzochowską, Dębicką oraz drogą wojewódzką w kierunku Przecławia.

Około godz. 10.15 przewidywane jest wstrzymanie ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa w kierunku Mielca, kilkanaście minut później ruch zostanie wstrzymany od ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Padykuły. Wyścig kolejno poruszał będzie się przez wymienione ulice miasta, następnie biegł będzie w kierunku Przecławia przez miejscowości Rzemień i Tuszyma. Otwarcie ruchu nastąpi po przejechaniu fragmentów trasy przez wszystkich uczestników i służby zabezpieczające.

Utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy następujących miejscowości: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Malinie, Chorzelów, Mielec,Rzemień, Tuszyma.

Uczestnicy wyścigu V etap rozpoczną w Tarnobrzegu, meta będzie znajdować się w Krośnie. Ostatni etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 182 kilometry. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać policjanci i służby porządkowe.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Muzyczne Wakacje podopiecznym półkoloni stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich oraz SP w Tuszymie.

Potrącenie rowerzysty z Przecławia w Pustkowie