Kanadyjskie Narodowe Stowarzyszenie Wystaw (CNEA) zaprezentowało swój pierwszy niekolekcjonerski token (NFT) i zapowiada się jako pierwsze duże targi w Kanadzie, które odbędą wycieczkę po scenie artystycznej Metaverse.
Zatytułowany Finding Balance powstał we współpracy z polsko-kanadyjskim artystą Wojtykiem Pendracem.
Sama praca została stworzona z cyfrowej fotografii CNE linoskoczka z 1965 roku, z Pendrakiem pozującym w globalnym symbolu koronawirusa i szczepionki COVID-19, a wszystko to z poruszającą się flagą kanadyjską w tle.
„znaleźć równowagę„ Już w sprzedaży na rzadki. Fani CNE mogą również licytować limitowaną edycję NFT (100. edycja) z CNEA Archives Freddy’ego Mercury’ego na koncercie Bandshell w 1980 roku.
„Francuska Rada Narodowa angażuje Kanadyjczyków w sztuki piękne od momentu jej powstania w 1879 roku; możliwość uczestniczenia w formie sztuki, którą można dzielić się w XXI wieku, jest przełomowym krokiem dla CNE, gdy świętujemy naszą bogatą przeszłość i obejmujemy przyszłość z łatwością”. Wydanie .
„Po rozpoczęciu beta pierwszego NFT w 2021 roku, „znaleźć równowagę„ Jest to sposób dla CNE na ponowne połączenie się ze swoimi korzeniami w sztuce, przy jednoczesnym przyjęciu kreatywnych innowacji. To dopiero początek, ponieważ zamierzamy realizować różne formy wirtualnej rozrywki w ramach naszych kompleksowych programów i ofert produktów”.
NFT jest zasadniczo jak zasób fizyczny, taki jak sztuka lub muzyka, z wyjątkiem cyfrowych. Aby utrzymać swoją wartość, NFT są zwykle sprzedawane jako jedyne w swoim rodzaju lub w ograniczonych zestawach z unikalnymi kodami identyfikacyjnymi, które tworzą poczucie rzadkości i rzadkości. Jak każdy aktywa finansowe, mają wartość, ponieważ tak mówi rynek i społeczeństwo.
„Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury.”
More Stories
Polski Instytut Sztuki Filmowej powołuje nowego prezesa po dymisji Radosława Śmijewskiego
Joanna Lisowska – droga do sławy na polskiej scenie
Ogłoszono tytuły Dni Polskich na rok 2024