Cronulla Sharks, Gold Coast Titans, Nicho Hynes, transmisja na żywo, blog, wyniki SuperCoach, wideo, najważniejsze wydarzenia

Tytani prowadzą 20-4 nad Sharks, którzy „płacają cenę” za kolejny słaby początek.

W pierwszych minutach piątkowego starcia na stadionie Coffs Harbor Tytani utrzymywali się przy piłce w 85 procentach i wykorzystali sytuację, gdy Voorn oszukał dwóch zawodników Sharks, dzięki czemu 33-latek zdobył pierwsze punkty w meczu.

Jedyną witryną, na której możesz oglądać na żywo każdy mecz każdej rundy bez przerw w reklamach, jest Fox League dostępna na platformie Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Centrum meczowe: wyniki na żywo, statystyki i wideo Sharks vs Titans

Cronulla zaczął mecz coraz gorzej, gdy przegrał z silnym zawodnikiem drugiej linii Siosifą Talakai w wyniku wślizgu barkiem Sama Verrillsa.

Tytani wykorzystali przewagę jeden na jednego, gdy Voorn wspaniałym podaniem podał piłkę do Chrisa Randalla i powiększył prowadzenie swojej drużyny.

Ekspert Fox League James Graham powiedział w przerwie, że Sharks „sami są sobie winni” za to, że przegrali w pierwszej połowie po powolnym rozpoczęciu meczu.

„Rozmawialiśmy przed meczem o tym, jak ważny jest start” – powiedział. „Płacą cenę za bardzo zły start”.

„Sharks rozegrali dwa kompletne sety w ciągu pierwszych 20 minut – w dziewiątej i dziewiętnastej minucie – przygotowujesz się na bardzo trudny mecz”.

Zajęło to 47 minut, ale Sharks w końcu zdobyli bramkę dzięki Braydonowi Trindallowi po świetnej pracy przygotowawczej Nico Haynesa i Brittona Nikory.

Ich radość nie trwała jednak długo, gdyż Tytanom udało się zwiększyć prowadzenie po bramce Keenana Palasii, który odbił fenomenalną piłkę od Sama Verrillsa.

Śledź wszystkie wydarzenia na naszym blogu na żywo. Nie widzisz? Kliknij tutaj

różnica

Rekiny: 1. William Kennedy 2. Daniel Atkinson 3. Jesse Ramin 4. Kayal Iro 5. Ronaldo Mulitalo 6. Braydon Trendall 7. Nico Haynes 15. Royce Hunt 9. Blake Brailey 10. Oregon Kaufusi 11. Britton Nikora 12. Siosifa Talakai 13. Cameron McInnes 8. Thomas Hazleton 14. Jack Williams 17. Teague Wilton 21. Toko Hau Tabuha. 18. mężczyzna: 19. Tom Rodwell

READ  Polska odmawia rozegrania play-offów mistrzostw świata z Rosją w obliczu inwazji na Ukrainę | wiadomości piłkarskie

Tytani: – Winky 13. Chris Randall 14. Isaac Liu 15. Josiah Bahulu 16. Keenan Palasia 17. Joe Stimson. 18. mężczyzna: 22. Gaelan de Groot

Podgląd meczu

Po rozczarowującej porażce z Bulldogs w ostatniej rundzie, Cronulla Sharks będą mieli nadzieję na powrót do dobrej passy w sezonie, gdy w 18. rundzie będą gościć Gold Coast Titans

Pomocnik Nico Hynes nie trafił w dwie konwersje przy linii bocznej i gola z gry z bliskiej odległości podczas jednopunktowej porażki Cronulli z Bulldogs.

Zdobywca medalu Dally M w 2022 r. będzie musiał zapomnieć o swoich słabych wynikach i poprowadzić Sharks do bardzo potrzebnego zwycięstwa nad Tytanami.

Zespół Des Haslera będzie pełen pewności siebie po klubowym zwycięstwie nad Warriors 66-6 w 1/8 finału.

Tytani pokazali swój prawdziwy potencjał w meczu przeciwko Warriors, ale w meczu przeciwko Sharks nie skorzystają z usług Jaya Dunne’a Campbella (ręka), AJ Brimsona (udo) i Philippa Sammy’ego (noga).

Ta trójka ma ogromne znaczenie dla gry drużyny Des Haslera, a ich nieobecność będzie znacząca dla drużyny Tytanów, która stara się zachować nikłe szanse na awans do finału.

Tanah BoydPodczas gdy dla Brimsona wystartuje z 5. i 8. miejscaBo Fermor przenosi się do Sami iJacob Alek-Winkse przechodzi do drugiej klasy.

W drużynie Sharks wprowadzono także pewne zmiany: Toby Rudolph został wykluczony ze składu Pucharu Nowej Południowej Walii i zastąpiony na ławce rezerwowych przez Toko Hao Tabuhę. Menedżer Craig Fitzgibbon również dokonał zmiany w końcówce meczu przed rozpoczęciem meczu, a na ławkę rezerwowych wszedł Royce Hunt, a Tom Hazelton wszedł na ławkę rezerwowych.