Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kampus Two Point, teraz w Game Pass, to świetny czas dla wszystkich

Kampus Two Point, teraz w Game Pass, to świetny czas dla wszystkich

Sim Management College Dwupunktowy kampusktóry właśnie pojawił się na każdej konsoli i Xbox Game Pass, jest kontynuacją 2018 roku Szpital dwupunktowy. Obie gry wykorzystują identyczny styl graficzny, podobny interfejs użytkownika i zawierają tę samą mieszankę śmiechu i dziwnych żartów. ale kiedy szpital Chodziło o stresowanie się opcjami, Kampus Spokojniej jest w tym, jak możesz opiekować się uczniami przychodzącymi do twoich szkół. Zmiana działa, ale gra nadal ma pewne problemy z interfejsem użytkownika i wydajnością, które należy rozwiązać.

Szpital dwupunktowy Może stać się zaskakująco intensywny. Podczas gdy świat jest pełen kolorów i absurdów, chorób i dziwnych żartów, równoważenie potrzeb pacjentów z wymaganiami personelu, zyskami i nie tylko w najbardziej intensywnych momentach wcale nie jest zabawne. To szalone i ekscytujące. Była to jednak również gra przeznaczona na komputery PC, mająca być duchowym następcą ukochanego klasycznego Bullfroga. Szpital przedmiotowy. kiedy ja kochałem Szpital dwupunktowyInnych zniechęciła powaga rzeczy, a także menu komputera i interfejs użytkownika. To była świetna gra, ale przeznaczona dla określonego typu osoby.

Zbudowane dwupunktowe studia Dwupunktowy kampus Od podstaw do innego rodzaju zarządzania simami, nieaktualnych wymagań i z myślą o graczach konsolowych. Prowadzi to do innego rodzaju gry. Dwupunktowy kampus Nie tutaj, żeby się stresować. Zamiast tego oferuje bardziej zrelaksowaną symulację zarządzania osobistego, w której bardziej martwisz się fizycznymi, społecznymi, umysłowymi i emocjonalnymi potrzebami uczniów, niż mówisz o zrównoważeniu książek lub upewnieniu się, że nikt nie umrze. Zagrożenia są tu z pewnością mniejsze niż w przypadku prowadzenia izby przyjęć, a z przerwami między latami szkolnymi, Kampus Poczujesz się spokojniejszy i bardziej atrakcyjny dla osób, które być może nie dorosły grając na starych komputerach.

Niektórzy mogą być rozczarowani wolniejszym tempem, ale bardzo podobała mi się zmiana. Jest to gra, w której możesz (i będziesz) spędzać dużo czasu na majstrowaniu przy różnych rzeczach. Przenoszenie rzeczy, rekonfiguracja sal lekcyjnych, budowanie sal wykładowych, dodawanie wystroju sypialni, grzebanie w układach i korytarzach są w Twoim zakresie. W porównaniu z poprzednią grą robienie tego wszystkiego jest teraz znacznie łatwiejsze na konsoli.

READ  Producent Final Fantasy VII Rebirth potwierdza, że ​​nadchodzący tytuł będzie pełen minigier

Z mojego doświadczenia z kilkoma pierwszymi poziomami gry wynika, że ​​nie jest trudno zdobyć pieniądze, jeśli na początku uważasz, aby nie zadłużyć się, budując wszystko, co możliwe na raz. Więc zamiast martwić się o zyski, Kampus Szybko staje się grą, w której spędzasz tak dużo czasu, upewniając się, że Twoi uczniowie są tak wygodni, zdrowi i inteligentni, jak to tylko możliwe.

To całkowite przeciwieństwo Szpital dwupunktowy, gdzie twoi pacjenci po prostu chodzili po skarbonkach i nigdy nie przestawałeś myśleć o nich jak o ludziach. w KampusStudenci czują, że są prawdziwymi ludźmi, a ponieważ przeżyją tylko kilka lat przed ukończeniem studiów, zaczniesz nawiązywać bliższy kontakt z wieloma z nich.

Twoim ostatecznym celem jest pomoc wszystkim głupkowatym studentom w ukończeniu studiów. (Zrzut ekranu: Two Point Studios / Kotaku)

Kiedy oceny mojej uczelni zaczęły spadać, poczułem się bardziej zainwestowany w poprawę wyposażenia uczelni, aby upewnić się, że wszystkie moje drobne opłaty mogą wrócić do osiągania wyższych stopni. A kiedy dzieci poczują się samotne, upewnię się, że wysłucham ich indywidualnych potrzeb i pomogę im poznać innych uczniów, aby mogły nawiązać nowe przyjaźnie i romantyczne relacje.

Wszystko zakończyło się, gdy w końcu ukończyli szkołę. Poczułem dziwną dumę, kiedy obserwowałem, jak wszyscy idą na pobliski przystanek autobusowy z dyplomem w ręku. Cóż, czułem też ból strachu, ponieważ widziałem, jak wiele czesnego zanikało.

OK, więc tak, to wciąż jest symulacja zarządzania, i chociaż stawki są niższe i ogólne wrażenie Kampus Fajniej, nadal musisz mieć oko na swoje finanse, jeśli chcesz zbudować największą i najbardziej niesamowitą 3-gwiazdkową szkołę w hrabstwie. A ponieważ bardziej zależało mi na moich uczniach, trudniej było mi iść na skróty lub cofnąć rzeczy, których wszyscy chcieli, na przykład więcej kąpieli lub pryszniców. To znaczy, ciągle nie dawałam im tego, czego chcieli, i miałam tendencję do ściskania ich w maleńkich sypialniach. Ale źle się z tym czułem, przysięgam!

READ  Badanie bada debatę na temat dzielącej technologii energetycznej jako krytycznego rozwiązania klimatycznego lub gorszego niż węgiel

Niestety, również źle się czułem podczas grania na PC, ponieważ miałem pewne problemy z wydajnością i interfejsem użytkownika. Pamiętajcie, że żadna z nich nie sprawiła, że ​​gra była niegrywalna, ale i tak warto wspomnieć.

Projektowanie kampusu staje się ćwiczeniem z zarządzania przestrzenią i funkcją.  (Zrzut ekranu: Two Point Studios / Kotaku)Projektowanie kampusu staje się ćwiczeniem z zarządzania przestrzenią i funkcją. (Zrzut ekranu: Two Point Studios / Kotaku)

Z konsolą interfejs użytkownika wygląda dobrze, ale mysz i klawiatura mają pewne dziwactwa, które moim zdaniem można naprawić w łatce. W tym momencie spowodowało to pewien dyskomfort. Nieraz sprzedałem cały pokój przez przypadek lub błędnie odczytałem niewłaściwy przedmiot. A kiedy kampus stał się tak duży, zauważyłem pewne spowolnienie, coś, czego nigdy nie zauważyłem Szpital dwupunktowy Lub inne podobne gry, w które grałeś na tym bardzo szybkim komputerze.

Mam nadzieję, że wszystko to zostanie naprawione w przyszłości. Rozważ kwotę wsparcia Szpital dwupunktowy Dostałem po premierze, z wieloma aktualizacjami i pakietami DLC, jak się spodziewałem Kampus Poprawić się tylko w ciągu najbliższych kilku miesięcy i lat.

Dwupunktowy kampus warte naśladowania szpital. Chociaż niektórzy mogą znaleźć Kampus„Mniej aktywna natura i wyższe stawki są wadą, podobała mi się zmiana tempa. Zawsze mogę grać szpital Jeśli chcę ratować życie. Chociaż to, Kampus Pozwoliło mi to nawiązać kontakt z uczniami i szkołą w sposób, który naprawdę doceniam, co również sprawiło, że presja na dzieci za każdy grosz, z którym się borykają, była tak dużym wyzwaniem. Nadal to robię, ale nie podobało mi się to. Cóż, podobało mi się to, ale nigdy się na to nie natknąłem. Przynajmniej niewiele.