Serwis informacyjny

Odnaleziono ciało w Wiśle. Policja: to może być zaginiony Piotr Kijanka

0 168

Mieszkaniec Krakowa zauważył dryfujące ciało w Wiśle. Policja sugeruje że może być to zaginiony Piotr Kijanka który zaginął 6 stycznia. 

Ciało mężczyzny, które zostało znalezione w poniedziałek zostanie we wtorek przekazane do zakładu medycyny sądowej. Identyfikacji zwłok dokona także rodzina zaginionego w styczniu Piotra Kijanki.

Ciało mężczyzny zostało zauważone przy stopniu wodnym Dąbie przez pracujące w tym miejscu osoby. W styczniu małopolska policja ujawniła nowe nagrania z nocy, gdy Piotr Kijanka był widziany po raz ostatni. Funkcjonariuszom udało się dzięki tym materiałom częściowo odtworzyć trasę, jaką pokonał wówczas mężczyzna. W okolicy mostu Kotlarskiego 34-latek był widziany przez jednego ze świadków.

Przypomnijmy, że Piotr Kijanka wyszedł z restauracji na placu Nowym w Krakowie w sobotę,6 stycznia około godz. 23.30 i do chwili obecnej nie powrócił do domu.

Oficjalne oględziny zwłok odbędą się we wtorek, 6 marca – informuje Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji w rozmowie z Fakt24.

Wciąż nieznane są wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny.