Powitanie lata w Mielcu

21

Początek lata w wielkim stylu. Tak bawili się mieszkańcy powiatu mieleckiego.

LemON, Natalia Szroeder oraz zespół Piękni i Młodzi zagrali na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu. Impreza po raz kolejny cieszyła się rekordową frekwencją.
Muzyczne świętowanie z gwiazdami rozpoczęło się o godzinie 19:00 od koncertu zespołu Piękni i Młodzi.

Energetyczna grupa rozgrzała mielczan, którzy mimo niesprzyjającej aury przybyli na mieleckie bulwary. Ze sceny można było usłyszeć największe przeboje Magdy Narożnej i jej ekipy, w tym m.in. „Kocham się w Tobie” czy „Ona jest taka cudowna”.
Dobrą koncertową passę kontynuowała jedna z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia – Natalia Szroeder. Jej występ rozpoczął się o godz. 20:30 od piosenki „Powietrze”. Dalej były kolejne hity, m.in. „Lustra” i „Parasole”, a na deser – miłe spotkanie z fanami pełne wspólnych zdjęć, autografów i rozmów.

Na spotkanie i rozmowę mogli liczyć również fani zespołu LemON. Wcześniej jednak grupa dała energetyczny i klimatyczny koncert. Podczas wspólnej zabawy mielczanie usłyszeli zarówno utwory z najnowszej płyty ekipy Igora Herbuta, jak również znane, radiowe przeboje grupy.
Frekwencja podczas wydarzenia kolejny raz okazała się bardzo wysoka. – Dziękujemy mieszkańcom powiatu mieleckiego, a także wszystkim przyjezdnym gościom za obecność i wspólną zabawę – mówił starosta mielecki Zbigniew Tymuła, który wraz z Zarządem Powiatu Mieleckiego zainicjował w 2016 roku pierwszą edycję „Powitania Lata”. – Planujemy, by przyszłoroczna impreza trwała dwa dni. Już dziś zapraszamy do udziału!

Komentarze wyłączone przez Redakcję serwisu związku z wejściem ustawy RODO