Trwają remonty szkół w Gminie Przecław

Wakacje trwają, a w szkołach prowadzone są prace remontowe, w celu polepszenia warunków do nauki i zabawy dla naszych młodszych mieszkańców.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tuszymie przeprowadzane są m.in. prace związane ze zmianą sposobu użytkowania segmentu szkoły z przeznaczeniem na przedszkole w celu dostosowania wymagań budynku do przepisów przeciwpożarowych. Wykonano nową elewację na łączniku dostosowaną do przepisów przeciwpożarowych, trwa wymiana stolarki wewnętrznej: okiennej i drzwiowej również dostosowana do przepisów przeciwpożarowych. Ponadto trwa montaż nowej instalacji ppoż. oraz oświetlenia awaryjnego.

W Szkole Podstawowej w Łączkach Brzeskich, aby zwiększyć liczbę miejsc wychowania przedszkolnego dostosowuje się łazienki do potrzeb przedszkolaków. Wykonano roboty wyburzeniowe, obecnie trwa montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej, układanie płytek, a także inne roboty wykończeniowe.

W Szkole Podstawowej w Dobryninie trwa remont korytarza na piętrze oraz parterze, remont klatki schodowej, wydzielenie schowka gospodarczego oraz remont szatni.

W Szkole Podstawowej w Przecławiu wykonano roboty wyburzeniowe, zostały wykonane zabudowy ścian gipsowo-kartonowych, wymiana instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Obecnie trwają roboty wykończeniowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Napisane przez Redakcja

Przecław na 1055 miejscu w rankingu najbogatszych Gmin

Zapraszamy na dożynki gmin powiatu mieleckiego!