Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

1 milion dolarów na rewolucyjne globalne rozwiązania AI

1 milion dolarów na rewolucyjne globalne rozwiązania AI

⇓ Więcej od ICTworks

przez Wayana Foty NA 1 stycznia 2024 r

Sztuczna inteligencja poruszyła wyobraźnię świata. Budowniczowie na całym świecie stosują sztuczną inteligencję, aby zmienić najważniejsze wyzwania stojące przed ludzkością. Możliwości dużych modeli językowych (LLM) dramatycznie rosną, podczas gdy koszt tworzenia nowych produktów AI stale spada.

Otwórz konto teraz Aby uzyskać więcej e-maili finansowych

Na przykład stworzyliśmy generatywne chatboty AI dla USAID ADS i AIDAR i sprawdziliśmy, czy ChatGPT lub Claude mogłyby zostać agentem zajmującym się doradztwem rolniczym w Pakistanie prawie bezpłatnie.

Fundusz startowy Converge AI o wartości 10 milionów dolarów

Skupiać Finansowany z funduszu OpenAI Startup Fund o wartości 175 milionów dolarów, jest to sześciotygodniowy program dla wyjątkowych inżynierów, projektantów, badaczy i twórców produktów, którzy wykorzystują sztuczną inteligencję do ponownego wyobrażania sobie świata.

Wybrani założyciele wezmą udział w rozmowach technicznych, godzinach pracy, wydarzeniach towarzyskich i rozmowach z czołowymi praktykami, aby poznać najważniejsze możliwości i wyzwania związane z budowaniem czołówki AI. Ponadto 10–12 uczestniczących firm otrzyma kwotę 1 miliona dolarów z funduszu OpenAI Startup Fund i dołączy do społeczności konstruktorów.

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w pracy z systemami sztucznej inteligencji, dlatego zachęcamy do składania aplikacji założycieli z niedostatecznie reprezentowanych środowisk i mieszkańców spoza Stanów Zjednoczonych.

Aplikuj teraz! Termin upływa 26 stycznia 2024 r

Więcej możliwości finansowania

Czy chciałbyś ubiegać się o dotacje USAID na projekty pomocy humanitarnej? Pozyskujesz inwestycje w start-up dla firmy technologicznej? Lub dowiedzieć się, jak zdobywać więcej kontraktów? Następnie Zarejestruj się już teraz, aby otrzymywać aktualizacje e-mailem. Stale publikujemy nowe możliwości finansowania, takie jak te:

Zapisano pod: Polecane, Finanse
Więcej na temat: Sztuczna inteligencja, Chatboty, Generatywna AI, Inwestowanie, Seed Funding, Startupy

Wayana Foty Był współzałożycielem ICTworks. Był także współzałożycielem Technology Salon, MERL Tech, ICTforAg, ICT4Djobs, ICT4Drinks, JadedAid, Kurante, OLPC News i kilku innych. Wyrażone tutaj opinie są jego własnymi i nie odzwierciedlają stanowiska pracodawcy, żadnego z jego podmiotów, ani jakichkolwiek sponsorów ICTWorks.