Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

10 najlepszych modów do GTA 5, które możesz pobrać teraz

To jedna z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów, ale to nie znaczy, że nie można jej ulepszyć. Sprawdź top 10 GTA 5 mody, które możesz zdobyć.

Chociaż jest to jedna z najbardziej udanych komercyjnie gier wszech czasów, GTA 5 Edycja wszędzie. Daleki od oskarżenia o jakość gry, jest świadectwem jej atrakcyjności – może pochwalić się milionami gracze A miliony (prawdopodobnie tysiące) projektantów mody chcą dodać swój własny podpis do klasyków i podzielić się nimi z GTA 5 komunikacja społeczna.

ten GTA Franczyza ma wspaniałą historię. Zaczęło się w latach 90., wiele z nich poszło później, w tym klasyki PS2 Męt I San Andreas, Ale nic nie może się równać z fenomenem GTA 5.

Jest grupa GTA 5 Mody, które nadają Los Santos inny wygląd, niektóre pozwalają doświadczyć gry z obu stron prawa, a inne dodają trochę szalonej losowości – jakby GTA 5 Nie było wystarczająco bałaganu. Sprawdźmy dziesięć najlepszych.

GTA RPG

Ten tryb łączy światy GTA 5 Akcja, przygoda i RPG. Jeśli naprawdę lubisz ustawienie GTA 5 Ale jeśli chcesz poznać głębszy rozwój postaci, ten tryb może pomóc ci spojrzeć na grę w zupełnie nowym świetle.

Dzięki dynamicznemu dialogowi NPC, drzewkom umiejętności i ulepszeniom jest to propozycja dla fanów, którzy chcą utknąć w misji.

Pobierz teraz

zombie

zombie

W przypadku, gdy potrzebujesz więcej przeciwników w GTA 5 Dlaczego nie przez zombie w miksie? Lepiej przygotuj swój cel, ponieważ armia zombie właśnie najechała Los Santos.

Wprowadza do chaosu szokującą atmosferę GTA 5 Ale cel jest ten sam – kontrola nad miastem. Ale tym razem będziesz przedzierać się przez zombie, zamiast dokonywać rabunków.

Pobierz teraz

Redukcja GTA 5

Redukcja GTA 5

2013 – rok, w którym GTA 5 Wyszło – dawno temu (w grach konsolowych całe pokolenie). Ten ogromny mod nadaje tej klasycznej grze zupełnie nowy wygląd, przynosząc ci GTA 5 w roku 2020.

READ  Uzupełnienie zapasów Xbox Series X: Gdzie konsola może pojawić się w piątek?

Oprócz grafiki dodaje do rozgrywki bardziej realistyczne elementy – takie jak zachowanie policji i NPC – aby uczynić wrażenia bardziej realnymi.

Pobierz teraz

Pierwsza odpowiedź LSPD

Pierwsza odpowiedź LSPD

Mówiąc o ulepszonych działaniach policyjnych, pierwsza reakcja LSPD stawia grę na głowie: możesz usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i dobrze się bić.

Jeśli chcesz wydobyć dużo energii z gry, która ma prawie dekadę, LSPD First Response daje ci taką możliwość. Nie bój się jednak, wciąż możesz się cieszyć pościgiem samochodowym.

Pobierz teraz

kompleksowa kontrola

kompleksowa kontrola

Wspomniana wcześniej gra RPG GTA ma pewne zdolności do zginania, podobnie jak złożone sterowanie. GTA 5 Przybył, zanim wystartował fenomen battle royale; Ta modyfikacja przynosi GTA Zgodnie z grami z potworami, takimi jak pubg I Jest to gra elektroniczna.

Chociaż jest to gra dla jednego gracza, nadal można się dobrze bawić podczas walki z NPC. Istnieje również ponad 100 unikalnych skórek dla postaci.

Pobierz teraz

Prawdziwa inżynieria kalifornijska

Prawdziwa inżynieria kalifornijska

Jeśli Męt Miami, w takim razie GTA 5 ona ma Los Angeles W tym trybie możesz spacerować po Los Santos, ciesząc się scenami inspiracji z prawdziwego życia.

Gra oferuje zdumiewający poziom szczegółowości, z wieloma atrakcjami Los Angeles zawartymi w grze, w tym oczywiście z napisem Hollywood, hotelem Beverly Hills, ratuszem w Compton, whisky go-go i drobnymi szczegółami, takimi jak autostrada znaki i nie tylko.

Pobierz teraz

zbroja Iron Mana

GTA 5 Iron Man

Los Santos nie jest miastem najłatwiejszym do poruszania się. Zwykle jesteś w samochodzie i robisz bałagan, gdy w nim jesteś. Dzięki temu specjalnemu trybowi możesz pominąć notoryczny ruch.

Zgadza się – możesz dotknąć swojego wewnętrznego Tony’ego Starka i przypiąć się do uroczej zbroi Iron Mana i latać po mieście. I nie chodzi tylko o wygląd – masz wszystkie bronie Iron Mana do narysowania, jeśli ich potrzebujesz.

READ  Gdzie pojawiają się jeżowce w grze Minecraft 1.17 Jaskinie i klify?

Pobierz teraz

Odblokuj wszystkie wnętrza

Odblokuj wszystkie wnętrza

wśród wszystkich GTA 5 Mody tam, Open All Interiors musi być jedną z najfajniejszych funkcji. Jednak niewiele z nich robi więcej, aby zwiększyć realizm gry.

Zasadniczo odblokowuje wewnętrzny świat gry, pozwalając ci dostać się do dziesiątek lokacji, których wcześniej nie można było zbadać. Czy powiedziałem oswojony wcześniej? Cóż, te miejsca to bardzo dobre miejsca do robienia zdjęć, po prostu powiedz!

Pobierz teraz

Hydraulicy Super Mario

Hydraulicy Super Mario

Byłeś naprawdę złym chłopcem, Mario. Pomyśl o tym, Luigi i Wario też. Jeśli chcesz zachować czystość użytecznego dzieciństwa przez wiele godzin zabawy super mario bracia, Możesz teraz odwrócić wzrok.

Dla wszystkich innych to musi być najbardziej szalona zabawa w historii GTA 5 Zmodyfikuj tam. W tym trybie jest kilka znanych błędów, ale nie należy ich pobierać ze względu na zwiększony realizm. Wszystko sprowadza się do wojny gangów i strzelania… ale jak Mario. To dziwaczne, ale pokochasz to.

Pobierz teraz

dwóch graczy modowych

dwóch graczy modowych

GTA 5 W lokalnym trybie wieloosobowym? Tak proszę! Jeśli jesteś poza GTA Online i chcesz grać ze znajomymi, gdy są z tobą w pokoju, to jest to tryb dla ciebie.

Więc wyłącz połączenie internetowe, zbierz znajomych (maksymalnie cztery osoby mogą grać jednocześnie) i świętuj jak w latach 90.

Pobierz teraz