Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

1974 Fiat przedstawia polskie miasto Tomowi Hanksowi.  Teraz rejestruje go na cele charytatywne

1974 Fiat przedstawia polskie miasto Tomowi Hanksowi. Teraz rejestruje go na cele charytatywne

Dwukrotny zdobywca Oscara, był zachwycony, gdy otrzymał samochód po tym, jak mała grupa Polaków kupiła go pięć lat temu. To część komedii biegowej, zgrabnie opisanej przez naszego redaktora naczelnego Kyle’a Seromsę w tym czasie:

„… przez dwa tygodnie w 2016 roku Hanks dokumentował swoją podróż do Budapesztu na Węgrzech, nie z innego powodu niż radość z zobaczenia tak małego pojazdu. Wiele zdjęć Z Zdradził samego siebie Kolejny losowy Fiat 126 zaparkowany na ulicy Z wariantami tytułu: „Jestem tak podekscytowany moim nowym samochodem!”

To powinno wystarczyć, aby zwrócić uwagę Moniki Jaskolskiej, mieszkanki Bealsco-Piala i fana Hanksa. Widzisz, Polska była pod rządami komunistów, kiedy zbudowano 126, a wersja Polsky Fiat 126p była produkowana na licencji Fiata w Bylsku-Piała. Samochód stał się ogromną dumą społeczności i kiedy Jaskolska zobaczyła Hanksa pozującego z wieloma z nich w Europie, zebrał zespół, aby sfinansować projekt.

Hanks był bardzo zadowolony i przekazał pieniądze szpitalowi, w którym pracowała Jaskolska. „To piękny samochód” – wyjaśnił Hanks. Według Digeniczny Sachotni. „Nie wiem, ile kilometrów przejedzie kalifornijskimi drogami, ale czuję się komfortowo naprawiając go śrubokrętem i paskiem do spodni dla kobiet”.

READ  „Zasługuje na to”: Celtic oddaje hołd Wojnie Zakonu podróżą do Polski