Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

2023 McLaren 750S: najlżejszy i najpotężniejszy w historii McLaren, gotowy do zmierzenia się z Ferrari F8 Tributo i Porsche 911 Turbo S – Automotive News

Napędzany 4-litrowym silnikiem V8 twin-turbo o mocy 552 kW (750 KM) i momencie obrotowym nie mniejszym niż 800 Nm, nowy McLaren 750S jest najlżejszym i najmocniejszym modelem produkcyjnym brytyjskiej serii supersamochodów w historii.

Ewolucja 750S to lżejsza, bardziej przyspieszona wersja odchodzącego flagowca 720S, oferowana w wersjach coupe i kabriolet Spider.

Ta rakietowa kolejka górska z napędem na tylne koła jest o 30 kg lżejsza niż pojazd, który zastępuje, dzięki dalszemu ulepszeniu monocoque z włókna węglowego, którego masa brutto (sucha) wynosi zaledwie 1277 kg.

Zdolny do sprintu od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy, 750S kontynuuje walkę McLarena z odwiecznym wrogiem Porsche, którego 911 Turbo S podobno trafiło w ten sam znak o 0,1 sekundy szybciej.

Aktualizacja wnętrza obejmuje wyświetlacz wskaźników montowany na słupku i dramatyczny górny środkowy wylot inspirowany supersamochodem P1.

Nowa generacja hydraulicznie połączonego zawieszenia McLarena PCC III ma zmienioną regulację akumulatora, lżejsze sprężyny i amortyzatory, a także zmienioną geometrię.

W międzyczasie udostępniono opcjonalne ulepszenie „hamulca gąsienicowego” z ceramicznymi tarczami i monoblokowymi zaciskami pochodzącymi z McLarena Senny.

the McLarena 750S Coupé Za 585 800 $, przed kosztami w dół, a Spider podskoczył do 654 600 $.

READ  Gra międzyplatformowa i progresja międzyplatformowa pojawią się w Rainbow Six Siege