Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

30 000 odwiedzających wystawę IRONMAN w Polsce

30 000 odwiedzających wystawę IRONMAN w Polsce

Rejestracja jest otwarta dla wystawców zainteresowanych wystawieniem swoich produktów na wystawie IRONMAN w Polsce w 2023 roku. Obejmuje to wydarzenia pod marką IRONMAN. Warszawa, Gdynia I Poznań.

W 2022 roku IRONMAN Group w Polsce informuje, że jej targi odwiedziło ponad 30 000 osób, a blisko 50 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało swoje produkty i usługi.

W przyszłym roku Targi IRONMAN odbędą się w:

  • 9-11 czerwca 2023 r. w Multimedialnym Parku Fontann, w ramach Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warszawa;
  • 4-6 sierpnia 2023 na Skwerze Kościuszki w ramach Eny Ironman Gdynia;
  • 2-3 września 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach Eea IRONMAN 70.3 Poznań.

Wystawa w Enei IRONMAN Gdynia została przeniesiona na Skwer Kościuszki. W ostatnich trzech latach targi odbywały się wcześniej w Marinie Gdynia.

Maciej Pawłowski, Dyrektor Sprzedaży IRONMAN Polska, powiedział: „Wsłuchaliśmy się w głosy wystawców i konkurentów, którzy czule wspominają to miejsce targów w Gdyni.

„Rozpoczęliśmy rozmowę z władzami miasta, przeniesiemy strefę zmian z powrotem do Akwarium Gdyńskiego. Dzięki temu zwolnimy miejsce na Skwerze Kościuszki, a wystawę zorganizujemy na chodniku.

Pawłowski kontynuował: „Gośćmi targów są nie tylko uczestnicy naszego konkursu, ale także ich rodziny, przyjaciele i osoby z zewnątrz. W 2023 roku chcemy zwiększyć atrakcyjność naszych targów poprzez dodanie seminariów i testów sprzętu z ciekawymi postaciami ze świata triathlonu.

www.ironmanwarsaw.com/pl/expo
www.ironmangdynia.pl/pl/expo
www.ironmanpoznan.com.pl/pl/expo

READ  Magazyn przy granicy | EurobuildCEE