Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Returnal Ascension 3.0 jest już dostępna do pobrania na PS5

Aktualizacja Returnal Ascension 3.0 jest już dostępna do pobrania na PlayStation 5, wprowadzając dwa nowe tryby gry oraz poprawki błędów.

Sony i deweloper Housemarque Aktualizacja została ogłoszona na początku tego miesiąca podczas pierwszej w tym miesiącu transmisji na PlayStation State of Play. Nowa aktualizacja 3.0 dodaje nieskończony tryb „Wieża Syzyfa” wraz z trybem kooperacji, który pozwala graczom połączyć siły z przyjacielem w świecie Atropos. Pamiętaj, że w trybie kooperacji świat został również zbalansowany, aby gra była jak zawsze wymagająca.

Return: Ascension 4K Gameplay zawiera brutalne bitwy, nową zawartość fabularną i nie tylko

Poniżej znajdziesz oficjalne informacje o wydaniu tej aktualizacji, wydane przez Housemarque.

Cofanie wersji 3.0 — informacje o wydaniu

  • Współpraca: Ponownie połącz siły z Selene
  • Wieża Syzyfa: Tryb nieskończony, w którym Selene jest wciągnięta, by wspiąć się na wieżę i rozwiązać jej łamigłówki, a gracz goni za najwyższym wynikiem
  • Poprawki błędów i poprawa jakości życia

Nowe funkcje:

spółdzielnia – Korzystanie z portalu Chronosis pozwala przywołać Selene sekundę z innej osi czasu, dzięki czemu możesz teraz połączyć siły z przyjacielem i wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwom Atropos. Masz możliwość przyłączenia się lub hostowania sesji publicznej lub alternatywnie hostowania sesji prywatnej.

Postęp jest powiązany z gospodarzem, ale gracze kliencki, którzy dołączą do sesji, będą mogli zachować niektóre z wykonywanych przez siebie operacji – takich jak zbieranie dzienników i ksenoglifów – i będą mogli podnieść swoją ocenę eksploracyjną w oparciu o liczbę graczy, którym pomagają dołączenie do sesji.

W trybie współpracy świat Atropos został zbalansowany, więc Returnal pozostaje zdradliwym doświadczeniem, które znasz i kochasz.

Pamiętaj, że Wieża Syzyfa, Sekwencje domów i Wyzwanie dzienne nie są dostępne w trybie współpracy.

Wieża Syzyfa – Według Roots of Arcade, Syzyf Tower oferuje niekończący się tryb przetrwania w Returnal. Starasz się wspiąć na wieżę tak wysoko, jak to możliwe, ścigać wysoki wynik, zwiększając i utrzymując swój mnożnik, aż spotkasz Selene z jej śmiercią z rąk wielu niebezpieczeństw wieży.

Udaj się do Wieży Syzyfa etapami, a każdy etap doprowadzi do bitwy z nowym bossem, Algosem. Chociaż istnieją opcjonalne sposoby i sekrety, które można znaleźć, w wieży koncentruje się na przetrwaniu, umiejętnościach i postępie.

Wieża Syzyfa przynosi nowe poziomy, nową broń specjalną i nowego bossa, ale także kontynuuje historię Selene, gdy wspinasz się na wieżę.

Funkcja zwrotu jest teraz dostępna globalnie na PlayStation 5.

READ  Silniki elektryczne Evolito wyglądają na gotowe do wystrzelenia w kosmos, gdzie YASA zostawił samochody - TechCrunch