Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Tiny Tina’s Wonderlands 1.07 będzie miała na celu naprawienie postępów w fabule 20 maja

Gearbox Software wydało aktualizację 1.07 dla Tiny Tina’s Wonderlands Update 1.07 (PS5 w wersji 1.007), która ma naprawić problem z postępem fabuły związany z większym Adres aktualizacji 1.0.3.0a wydany wczoraj. Oprócz łatki Gearbox dostarczył kilka przełączników Skeleton jako podziękowanie za cierpliwość graczy. Poniżej znajdują się informacje o aktualizacji Tiny Tina’s Wonderlands z 20 maja.

Tiny Tina’s Wonderlands – informacje o aktualizacji 1.07 | Aktualizacja oprogramowania Tiny Tina’s Wonderlands 1.007 Informacje o aktualizacji | Uwagi do korekty:

Oto oficjalne ogłoszenie od Gearboxa dotyczące dzisiejszej łatki:

Wprowadzamy poprawkę problemu z postępem fabuły. Pamiętaj, aby zaktualizować grę, aby przywrócić postępy w fabule. Pamiętaj, że może minąć trochę czasu, zanim pojawi się w twoim systemie. Dziękuję za cierpliwość, oto kod na 3 klucze szkieletowe: W9CJT-5XJTB-RRKRS-FTJ3T-BTRKK

Jeśli po aktualizacji nadal masz podobne problemy, prześlij zgłoszenie do support.2k.com Więc możemy pomóc się temu przyjrzeć.

Kod klucza szkieletowego to: W9CJT-5XJTB-RRKRS-FTJ3T-BTRKK

Wydaje się, że to jest to. Jeśli istnieją poprawki związane z rozgrywką lub poprawki techniczne, zostaw komentarz poniżej, aby powiadomić innych graczy. Aby uzyskać najnowsze informacje o grach, pamiętaj, aby dodać zakładkę i sprawdzić Centrum gier Tiny Tina’s Wonderlands.

READ  Kupujesz studio na Maca? Może nie przybyć przed WWDC...