Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja wiadomości na żywo z Australii Covid: Victoria odnotowuje 1420 przypadków, 11 zgonów, gdy klasa 12. wraca do szkoły; Nowa Południowa Walia odnotowuje 594 obrażenia i 10 zgonów | Wiadomości z Australii

W imieniu liberałów Nowej Południowej Walii witam wybory Paul Tolle jako Lider Obywateli NSW i jako Wicepremier oraz Brunei Taylor Jako zastępca lidera partii.

Kiedy Paul Tolle został wybrany na lidera ich partii, obywatele Nowej Południowej Walii wysłali silny sygnał, że liberałowie i obywatele Nowej Południowej Walii będą nadal budować lepszą przyszłość dla buszu z energią i optymizmem.

Jako lojalny wicepremier NSW do ustępującego wicepremiera John BarillaruPaul wie, czego trzeba, by przewodzić i jeszcze raz chcę podziękować Johnowi za jego służbę mieszkańcom Nowej Południowej Walii.

Paul jest bojownikiem i pragmatykiem z udokumentowanym doświadczeniem w świadczeniu usług na rzecz stanu regionalnego i wiejskiego NSW, ostatnio jako regionalny minister transportu i dróg.

Był silnym głosem w rządzie i opowiadał się za regionalnymi społecznościami rolniczymi w czasach suszy, powodzi i pożarów, a także jest zdecydowanym orędownikiem inwestowania w nowe możliwości dla ludzi w buszu.

Przez wiele lat ściśle współpracowałem z Paulem i wiem, że będzie on mocno wspierał nasze wysiłki na rzecz bezpiecznego ponownego otwarcia NSW i powrotu do zdrowia.

Bronnie Taylor była silnym ośrodkiem i pracowała niestrudzenie jako minister zdrowia psychicznego w krytycznym czasie, zapewniając istotne wsparcie dla ludzi, którzy tego potrzebują w wyniku suszy, pożarów buszu i pandemii.

W Brunei mieszkańcy Nowej Południowej Walii wybrali swoją pierwszą kobietę przywódczynię partii od ponad 100 lat i nadal będzie ona głosem postępu w rządzie.

Wychodząc z pandemii mamy bezprecedensową okazję do wzmocnienia naszych regionów i uczynienia ich bardziej atrakcyjnymi miejscami do życia, pracy, prowadzenia biznesu i wychowywania rodziny.

Nie mogę się doczekać współpracy z Paulem i Brunim, aby poprowadzić silny, zjednoczony rząd liberałów i obywateli z energią i wiedzą, jakiej potrzebuje nasz naród, aby z większą mocą sprostać temu wyzwaniu po drugiej stronie.