Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alan Wake Remastered ujawnia ulepszoną grafikę w nowym filmie

Remedy Entertainment przygotowuje się do wydania nowej zremasterowanej wersji Alan Wake W tym momencie już za kilka tygodni. Wcześniej studio dało nam świeże spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po tej zremasterowanej wersji tytułu. Krótko mówiąc, jeśli jesteś kimś, kto nie odwiedził ponownie świata Alan Wake Wygląda na to, że za bardzo długi czas warto sprawdzić ten edytor.

W nowym zwiastunie poniżej Remedy ma jeszcze więcej rozgrywki i przerobione fabuły Remastered Alan Wake. Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenia wizualne są bardzo zauważalne, a pracy, jaką wykonało Remedy nad tytułem, wydaje się być całkiem sporo. Chociaż rdzeń gry nadal pochodzi w dużej mierze z dwóch generacji konsol sprzed dwóch pokoleń, grafika prezentowana w tym zwiastunie jest dość imponująca i sugeruje, że powinna to być dobrze zremasterowana wersja.

„Graj jako niespokojny pisarz Alan Wake, który desperacko szuka swojej zaginionej żony ilustratorki, Alice. Senne miasteczko Bright Falls na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku nie jest tym, czym się wydaje. horroru nie pamiętam, żeby pisanie się spełniło”, jak mówi opis nowej wersji gry od Remedy. Doświadcz ulepszonej grafiki, ulepszonych modeli postaci i bogatszych szczegółów otoczenia w zremasterowanej wersji Remedy RozrywkaKlasyczna gra. Alan Wake Remastered zawiera główną grę i dwa rozszerzenia fabularne – Sygnał I Pisarz – Z pełnym doświadczeniem renderowanym w obrazach 4K. „

Jeśli chodzi o datę premiery Remastered Alan WakeTytuł ma trafić na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC na początku przyszłego miesiąca, 5 października. Koniecznie śledź nasze relacje. Tutaj na ComicBook.com Mniej więcej w tym czasie powinniśmy mieć recenzję gry, którą możemy się z wami podzielić.

Czy planujesz odebrać? Remastered Alan Wake do siebie w przyszłym miesiącu? Co sądzisz o nowej grafice, która pojawia się w tym zwiastunie? Daj mi znać swoją reakcję w komentarzach lub na Twitterze pod adresem Godne zaufania.

READ  Data premiery, historia, wyłącznie na PS5, multiplayer, cena