Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Animal Crossing: New Horizons: Znani wieśniacy mogą wrócić na grzędę

Gracze są bardzo podekscytowani oglądaniem 20-minutowej prezentacji nadchodzącego Animal Crossing: New Horizons Direct. Brewster w końcu powrócił do Nowych Horyzontów, a użytkownicy nie mogą się doczekać, aby go odwiedzić. Ponadto Nintendo obiecało wydać nową zawartość, w tym nową kawiarnię Roost.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Z pewnością jednak po nowościach Brewstera możemy oczekiwać znacznie więcej niż po prezentacji. Co więcej, istnieją pewne dowody na to, że Brewster może zabierać ze sobą swoich dawnych towarzyszy do ACNH.

głębokie nurkowanie- Animal Crossing: New Horizons: Prognozy dotyczące nadchodzącej aktualizacji wieśniaków

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Wieśniacy wracają do Animal Crossing: Nowe horyzonty z Brewsterem

The Roost to bardzo ciekawe miejsce i wielu weteranów chętnie odtwarza wszystkie poprzednie piękne wspomnienia Nowych Horyzontów. Kilku ekspertów od danych już potwierdziło, że możemy otrzymać specjalne pomieszczenie dla żyroidów w Roost. Brewster ma obsesję na punkcie Gyroids i Nintendo Te ozdobne meble z ramionami i twarzami mogą pojawić się w następnej dużej aktualizacji.

Źródło: SwitchForce

Poza tym Roost to także specjalne miejsce do interakcji z mieszkańcami wioski i postaciami specjalnymi. Po powrocie do Nowego Liścia istniał specjalny harmonogram przyjazdów graczy, którzy mogli odwiedzić kawiarnię i spotkać się z nimi. Jednak tylko trzy postacie specjalne ACNH odwiedziły Roost w przeszłości.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Dlatego możemy spodziewać się, że z Brewsterem do kawiarni wróci wielu NPC. Nie wspominając o wielu specjalnych postaciach w Nowych Horyzontach, których nie widzimy regularnie. W ten sposób Roost może stać się miejscem, w którym wiele specjalnych postaci może usiąść razem i porozmawiać z graczami.

Ponadto niektórzy eksperci ds. danych potwierdzili również kody w grze do rozmów Rovera w kawiarni. Rover to niebiesko-biały kot. Można go znaleźć na końcu Labiryntu Święta Pracy ACNH. Co ciekawe, obiecał graczom spotkać się w przyszłości, a Roost może być miejscem, w którym mogliby go ponownie zobaczyć.

W przeciwieństwie do Rovera, Nintendo może tworzyć specjalne postacie, które są wprowadzane w New Horizons i regularnie odwiedzać Roost, w tym Zipper T. Bunny i Pascal. Guliwer, Luna, Jack, Franklin. Dzwonek i Buffy. Będzie to świetny dodatek dla graczy, aby zobaczyć obecność tych postaci, którą zwykle widzą tylko przy specjalnych okazjach. Jakie są Twoje oczekiwania wobec nadchodzącego ACNH Direct? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Obejrzyj tę historię: Serie gier wideo powracają na konsoleNS