Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aplikacja Google TV na iOS działa jako kolejne centrum usług przesyłania strumieniowego

Aplikacja Google TV na iOS działa jako kolejne centrum usług przesyłania strumieniowego

Aplikacja Google TV, która zbiera rekomendacje treści z kilku serwisów streamingowych i umożliwia tworzenie globalnej listy ulubionych ulubionych, jest teraz dostępna na iOS. Google twierdzi, że zastąpi poprzednie Aplikacja Filmy i TV Google Play Jest w App Store, więc jeśli już ją zainstalowałeś, powinieneś mieć możliwość zaktualizowania jej do Google TV już dziś.

Program, który jest już dostępny na Androida, pozwala oceniać to, co wcześniej oglądałeś, aby poprawić przyszłe rekomendacje. Najważniejszą rzeczą dla posiadaczy Android TV lub Chromecast z Google TV jest to, że możesz używać aplikacji Google TV jako pilota do tych urządzeń, klikając ikonę pilota.

Nie każda licząca się usługa przesyłania strumieniowego pozwala na włączenie swojej treści do rankingów zagregowanych nagrań w Google TV: największym serwisem jest Netflix. Firma wycofała się z integracji z Google TV wkrótce po wydaniu Chromecasta 2020, a od tego czasu Google nie jest w stanie przywrócić Netflix do foldu.

Oprócz rozrywkowych karuzeli aplikacja Google TV będzie zawierać także Twoją bibliotekę wypożyczeń i zakupów w Google. (Jeśli masz skonfigurowaną funkcję Movies Anywhere, jest to kolejny sposób na strumieniowe przesyłanie tej zawartości). Wszystkie są dostępne na karcie Twoje rzeczy. Google twierdzi, że karta „Polecane” zapewnia „aktualizację o codzienne dostosowane wiadomości, recenzje i inne informacje o ulubionej rozrywce”.

Google TV nadal jest jednym z moich ulubionych interfejsów do przeglądania tego, co jest dostępne w usługach, które subskrybujesz. Niedawno dodał Google indywidualne profile użytkowników Aby poeksperymentować, pozwól wszystkim domownikom dokonywać własnych wyborów dotyczących ekranu głównego i osobistego. Firma również na to zasugerowała Ma funkcje fitness w pracach dla jej platformy telewizyjnej.

READ  Ekspert od iPhone'a ujawnił oszustwo, aby zobaczyć tajne teksty innych osób