Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple Fitness + wprowadza dwa nowe zestawy „Czas na bieganie” i ćwiczenia

AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne.

Od 10 stycznia Apple Fitness + Dodaje zestawy treningów, trzeci sezon „Czas na spacer”, a teraz także nową serię „Czas biegania”.

„Czas na spacer” to seria audio Apple Watch, w której użytkownicy słuchają celebrytów podczas spaceru. Gwiazdy wahają się od gwiazdy sportu do brytyjscy królowie, porozmawiaj o ich życiu i karierze, zanim zaprezentują wybór swoich utworów muzycznych.

Apple twierdzi, że w nowej trzeciej rundzie Time to Walk wystąpią takie gwiazdy, jak Rebel Wilson, Bernice A. King i Hasan Minhaj. Tymczasem Apple Fitness + dodaje treningi Artist Spotlight z muzyką wykonaną przez artystów, w tym Shakirę.

„Dla mnie świetna playlista może sprawić lub przerwać trening” – mówi Shakira z Apple. informacja prasowa. „Muzyka ma moc, która dodaje Ci energii i sprawia, że ​​jest przyjemniejsza, więc mam nadzieję, że te listy odtwarzania zainspirują użytkowników Apple Fitness+, którzy również ją wybiorą!”

Czas na bieganie i grupy

Zamiast przedstawiać celebrytę, nowe ćwiczenie „Czas na bieganie” jest „doświadczeniem biegania z dźwiękiem” z udziałem obecnych trenerów Apple Fitness+. Przeprowadzą słuchaczy przez „popularne trasy biegowe w niektórych z najbardziej znanych miast”.

Początkowo Time to Run wyda wersje pokazujące trasy biegowe w Londynie, Brooklynie i Miami Beach. Nowe odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek.

Uruchomiony w grudniu 2020 r. Apple Fitness+ dodaje co tydzień nowe treningi i ma teraz bibliotekę „prawie 2000”. Nowa funkcja grup to „seria ćwiczeń i medytacji z kuratelą” prezentowana z sugerowanymi planami „pomagającymi użytkownikom w dokonywaniu zamierzonych wyborów szkoleniowych”.

Począwszy od premiery 10 stycznia 2022 r. będzie sześć grup:

„Na początku nowego roku wiemy, że wiele osób szuka nowych sposobów na osiągnięcie swoich celów” — powiedział Jay Blahnik, wiceprezes Apple ds. technologii fitness. „Dzięki tym nowym dodatkom Fitness+ ułatwia motywowanie i pozostanie aktywnym w dowolnym miejscu, dzięki pełnej bibliotece wysokiej jakości zróżnicowanych treści, które pozwolą trenować umysł i ciało, bez względu na to, gdzie jesteś na swojej podróży fitness”.

„Nie możemy się doczekać, aż ludzie będą zmotywowani do osiągania swoich celów poprzez grupy” – kontynuował, zainspirowany eksploracją słynnych miast o bogatej historii w ramach Time to Run. „

Oba nowe dodatki do Apple Fitness + są produkowane w języku angielskim. Jednak oddzielnie Zauważyłem Blahnika Ten Fitness + może być produkowany w innych językach.