Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple może wprowadzić całą gamę kolorów do nowej generacji MacBooków Air

Laboratorium Apple Industrial Design Group teraz. Prawdopodobnie.
obrazek: Winter City / Unsplash CC

Dyrektor Apple, John Prosser, mówi w nowym filmie, że Apple może wnieść odrobinę koloru do MacBooka Air. Prosser sugeruje, że M2 MacBook Air nowej generacji może mieć luksusowy niebieski i być może także wiele innych odcieni.

Miałoby to sens, biorąc pod uwagę rozszerzenie Niedawno przeprojektowany iMacPo raz pierwszy od 20 lat Apple wprowadziło komputery stacjonarne w wielu kolorach. Byłoby to również zgodne ze strategią Apple z późnych lat 90-tych, kiedy to było iMac G3 Kolorowy Śledzony przez IBook jest równie kolorowy.

John Prosser był tym, który jako pierwszy ujawnił doniesienia, że ​​iMac był taki Uzyskaj kolorową metamorfozę, Które zrobiłem na początku tego roku. Według Prossera, jedno z tych samych źródeł, które poinformowało go o iMacu, również powiadomiło go o nowościach na temat MacBooka.

Prosser nie ma żadnych szczegółów na temat możliwej daty premiery. Wskazuje jednak, że Apple może ponownie podążać za swoją strategią pod koniec lat 90., gdy urządzenia konsumenckie, takie jak iMac i iBook, będą dostępne z opcjami kolorystycznymi, podczas gdy wyższe produkty profesjonalne rezygnują z koloru na rzecz bardziej poważnych i stonowanych projektów. (Może to również odpowiadać temu, co Apple okresowo robił z iPhonem, ponieważ kolory są zarezerwowane dla tańszych opcji, takich jak iPhone 5c).

Apple Silicon MacBook nowej generacji

MacBook Air został ostatnio zaktualizowany w listopadzie 2020 r., Kiedy stał się jednym z pierwszych komputerów Mac M1 firmy Apple. Wyniki są Całkiem cholernie niesamowite. Oprócz chipa Apple Silicon, Apple nie zmieniło się zbytnio w kwestii konstrukcji sprzętowej pierwszego M1 MacBook Air. Wygląda na to, że w tegorocznej promocji może się zmienić filozofia. To byłaby dobra wiadomość dla klientów. W końcu kto nie chciałby kolorowego MacBooka?

READ  Recenzja słuchawek Technics EAH-AZ40

Mówi się, że Apple MacBook Air następnej generacji też Cieńszy i lżejszy niż obecna wersja. Ma również pochwalić się ładowarką MagSafe i przeprojektowanym ekranem.

Co myślisz o kompleksowej poprawce kolorów dla komputerów Mac? Daj nam znać w komentarzach poniżej.