Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Baldur’s Gate 3: Jak znaleźć i uratować Zeflora

Baldur’s Gate 3: Jak znaleźć i uratować Zeflora

Zevlor to jedna z postaci, które poznajesz na początku gry Baldur’s Gate 3. Niestety, jak każda inna sytuacja w grze, nasz przyjaciel Tiefling wpada w kłopoty. Musimy go jednak uratować jak bohatera, którym jesteśmy, i uratować sytuację. Ale zanim to zrobimy, musimy wykonać pewne kroki. W tym artykule omawiamy, jak krok po kroku uratować Obrońcę Diabelstw ze szponów kultu. Zatem bez zbędnych ceregieli, zaczynajmy.

Zanim przejdziemy dalej, chcemy podzielić się krótkim przypomnieniem. Niektóre punkty wymienione tutaj Może ci to zepsuć grę. Jeśli więc nie dotarłeś do rozdziału 2 Baldur’s Gate 3, sugerujemy, abyś nie czytał dalej. Z drugiej strony, jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie utkniesz w jego poszukiwaniu. Oto, jak znaleźć swojego uwięzionego przyjaciela w Diabelstwie z Rozdziału 1.

Uwaga: Aby pomyślnie otrzymać zadanie „Uratuj Jevlora”, upewnij się, że nie zniszczyłeś sadu w Rozdziale 1. Jeśli to zrobisz, zadanie niestety się nie pojawi i nie będziesz mógł go zapisać.

zadanie przechwytywania

Po dotarciu do drugiego rozdziału udaj się do Zgasło ostatnie światło. To jest miejsce Harperastacjonuje frakcja, która chce wygnać al-Mutlaqa. Jeśli zapuścisz się do Przeklętej Krainy Cienia przez Ostateczny Obóz Podmroku, spotkasz grupę, która poprowadzi Cię do Gospody Ostatniego Światła. W przeciwieństwie do tego, Idę do dziesiątej: 14 rano: 144 Zabierze cię do gospody.

Tutaj dowiesz się, że karawana Diabelstw z Druid Grove nigdy nie dotarła do Baldur’s Gate 3. Zamiast tego wpadli w zasadzkę i zabrano połowę ludzi. Dalsze wpatrywanie się w uchodźców z Tifflingu potwierdziłoby, że Zefleur, ich obrońca, zamarł, gdy zaatakował ich Kult Absolutu. W rezultacie połowa karawany została schwytana, a Zefleur wraz z nimi. Rozmowa z Diabelstwami rozpocznie jego misję ratunkową.

Uratuj Zeflora w Baldur’s Gate 3

Po rozmowie z Jaheirą, przywódczynią Harfiarzy i potencjalną towarzyszką oraz Dammonem, czas rozpocząć misję ratowania go. Aby uratować Zevlora, musisz przejść drugi rozdział Baldur’s Gate 3, gdzie znajdziesz go pod koniec rozdziału.

  • Udaj się do Moonrise Towers znajdujących się pod adresem P:-156, P:-97. Tutaj zdasz sobie sprawę, że Ketheric Throm, władca Wieży Księżycowego Wschodu, jest nieśmiertelny i aby go pokonać, będziesz musiał znaleźć sposób. Wymaga to dokończenia łańcucha zadań.”Znajdź piosenkę wieczoruObecnie go finalizujemy, więc bądź na bieżąco z naszym przewodnikiem.
  • Kiedy już skończysz, wróć do Wież Księżycowego Wschodu i walcz w nich u boku Harfiarzy. Po pierwszym spotkaniu i walce z bossem Ketheric Thorm ucieknie on do kolonii Mind Flayer na dole wieży. podążać za nim.
  • Upewnij się jednak, że dobrze odpoczniesz i potwierdź ceremonię przed kontynuowaniem. Ty Nic z tego nie mogę zrobić Gdy już będziesz w okolicy.
  • W kolonii Mind-Flayer udaj się do Centrum Kijanek Dziesiąty: 689 s.: 6. Zobaczysz Zevlora i kilku innych przyjaznych NPC uwięzionych w kapsule.
  • W tym samym pomieszczeniu będzie znajdował się układ nerwowy. wchodzić z nim w interakcję.
  • Musisz otworzyć kapsuły, aby uratować uwięzionych sojuszników, w tym Zevlora. Ale, Postępuj ostrożnie. W kapsułach znajdują się także trzy Miotacze Umysłów. Otwarcie rogów rozpocznie więc walkę.
  • Niezależnie od tego, czy chcesz ocalić Zevlora, czy nie, odblokuj go, aby rozpocząć walkę. Na szczęście masz Zevlora i sojuszników, którzy ci pomogą.

Pomyślne wygranie walki uratuje Zevlora w Baldur’s Gate 3. Po walce nie pozostaje nic innego jak z nim porozmawiać. W zależności od rozmowy, Zevlor może stać się sojusznikiem w dalszej części gry.

READ  Media Math VP dołącza do iion jako CCO