Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Baldur’s Gate 3 ukaże się w tym roku na Xboxie

Baldur’s Gate 3 ukaże się w tym roku na Xboxie

Istnieje duża grupa graczy, którzy jeszcze nie doświadczyli chaotycznej zabawy Wrota Baldura 3 – gracze konsolowi. Chociaż to wiemy BC 3 Zostanie wydana na PlayStation 5 6 września, a gracze Xbox nie mieli pojęcia, kiedy można się spodziewać, że gra pojawi się na wybranej przez nich konsoli.

Sytuacja ta stała się nieco jaśniejsza z tweetem Dyrektor generalny Larian Studios, Swen Vincke, powiedział, że gracze Xbox mogą się tego spodziewać Wrota Baldura 3 „W tym roku.”

Vincke napisał, że „wszystkie ulepszenia będą dostępne” w wersji gry na konsolę Xbox, choć zauważył, że Series S nie będzie miała trybu współpracy na podzielonym ekranie. Oferuje także funkcję cross-save dla BC 3 Potwierdzono, że działa tylko pomiędzy Xbox i Steam, co może uniemożliwiać grę typu cross-play pomiędzy graczami PS5 i Xbox.

Chociaż to ogłoszenie jest dobrą wiadomością dla graczy Xbox, którzy chcą wziąć udział w zabawie, ujawnia trudności, jakie studia napotkały przy tworzeniu gier nowej generacji na serię S. Zgodnie z lipcowym postem dyrektora wydawniczego Larian Studios; Udowodniono, że technicznie zabronione jest uruchamianie funkcji podzielonego ekranu w słabszych seriach S.

A ponieważ Xbox zwykle wymaga obecności funkcji gry na obu wersjach swoich konsol, podzielony ekran został ukryty BC 3 Wersja na Xboxa. Wydaje się jednak, że dyrektor generalny Xbox, Phil Spencer, udzielił Larianowi pozwolenia na uruchomienie gry bez konieczności korzystania z funkcji podzielonego ekranu na Series S.

Chociaż „w tym roku” nie daje graczom Xbox dobrego pojęcia, kiedy będą mogli odkrywać świat Faerûnu, mamy nadzieję, że nie minie to zbyt długo. BC 3Zadebiutowała na PlayStation 6 września.

READ  24-calowy tablet piórkowy Xencelabs