Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Baldur’s Gate 3 ustanawia nowy rekord liczby graczy dzięki zgromadzeniom społeczności w historii Steam

Baldur’s Gate 3 ustanawia nowy rekord liczby graczy dzięki zgromadzeniom społeczności w historii Steam

opublikowany: 2023-08-14 T01:19:36

zaktualizowane: 2023-08-14 T01:19:49

Gracze Baldur’s Gate 3 ruszają, aby pchnąć grę w górę na liście równoczesnych graczy Steam. W ten weekend pobili poprzedni rekord o ponad 60 tys.

Długo rozmawialiśmy o rekordowej, gwiezdnej premierze Baldur’s Gate 3 i oczekiwaniach deweloperów. Nawet bombardowanie recenzji nie wystarczyło, aby spowolnić tempo gry.

Teraz, po prawie dwóch tygodniach od premiery, liczba graczy w Baldur’s Gate 3 już rośnie. Zacząłem od Naciskaj na społeczność graczy, aby złamać 1 milion jednoczesnych graczy Po grze zajął dziewiąte miejsce w pierwszej dziesiątce jednoczesnych graczy Steam wszechczasów.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Podczas gdy Baldur’s Gate 3 nie przekroczył jeszcze miliona, w ten weekend pobił poprzedni rekord 814 666. Obecnie w grze jest największa liczba graczy 875343 A gracze nie spoczną, dopóki nie awansuje w rankingach.

Chociaż Baldur’s Gate 3 jeszcze nie awansował z dziewiątego miejsca na liście, brakuje mu mniej niż 4000 jednoczesnych graczy, aby pokonać Hogwarts Legacy na ósmym miejscu. W Post z Reddita Aby uczcić pierwsze bicie rekordu, gracze skubali się nawzajem w kolejnej próbie.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

– Zaraz podbijemy Hogwart, no dalej! powiedział jeden z użytkowników. Pierścień Eldena Następny! Chodźmy!” – odpowiedział inny.

Gracze w wątku chwalili Larian za ich wysiłki z Baldur’s Gate 3, mówiąc, że przyjęcie gry jest „zasłużone”. Rozmiar rosnącej liczby graczy nie ustępuje tym na Subreddicie.

„Wyeliminowanie gry D&D po Harrym Potterze, jednej z największych franczyz ostatnich dwóch dekad, jest samo w sobie szalonym wyczynem” – wyjaśnił jeden z użytkowników.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Studia Lariana

Wojna czarodziejów prawdopodobnie będzie kontynuowana w następny weekend, ponieważ gracze Baldur’s Gate 3 przygotowują się do kolejnej części.

READ  Dokładnie kiedy Apple wypuści iPhone'a 15 i iPhone'a 15 Pro: znawcy potwierdzają nową datę

Wielu graczy nazywa Baldur’s Gate 3 grą roku. Rok 2023 wciąż ma napięty harmonogram wydań, a tytuły trylogii, takie jak Starfield, Armored Core 6 i Spider-Man 2, dopiero nadejdą.

Jednak sukces Baldur’s Gate 3 i niezwykle pozytywne przyjęcie zarówno przez graczy, jak i prasę sprawiają, że jest to prawdziwy rywal, którego trudno będzie pokonać. Zapłata przez społeczność gry za 1 milion jednoczesnych graczy może przypieczętować umowę.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu