Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Błąd Android Auto nie może zostać naprawiony do czasu całkowitego zresetowania Androida

Teoretycznie interakcja z Asystentem Google powinna być jak najbardziej naturalna, co ma sens zwłaszcza podczas jazdy samochodem, ponieważ całość może znacznie ograniczyć rozproszenie uwagi.

Ale ponieważ niektórzy użytkownicy Androida Auto zastanawiają się nad tym na własnej skórze, niekoniecznie jest to tak proste, jak się wydaje, jak w ich przypadku, Asystent Google rozumie, co mówią, dopiero po naciśnięciu przycisku mikrofonu na kierownicy.

Innymi słowy, tylko pierwsze polecenie jest rozpoznawane poprawnie, po czym Asystent Google nie może wiedzieć, co mówi użytkownik.

Na przykład, jeśli naciśniesz przycisk mikrofonu na kierownicy i powiesz Asystentowi Google, aby wysłał wiadomość, poprosi Cię o wybranie kontaktu, do którego chcesz wysłać wiadomość. Ale kiedy dyktujesz nazwę kontaktu, Asystent Google nie rozpoznaje tego, co mówisz, a niektórzy użytkownicy wyjaśniają, że wygląda na to, że sam mikrofon jest całkowicie wyciszony.

Nie jest to nowy problem dla użytkowników Android Auto, bo pierwsze doniesienia w tym zakresie pojawiły się ponad rok temu w Google Forum. Od tego czasu użytkownicy próbowali prawie wszystkiego, w tym pełnego resetu urządzeń z Androidem i jednostek głównych, wszystko bezskutecznie.

Chociaż błąd w końcu zniknął sam dla niektórych, być może po aktualizacjach opublikowanych przez Google w aplikacji Google (która obsługuje Asystenta Google na obu telefonach i Android Auto), nadal istnieje dla wielu innych, bez pełnej poprawki na radarze .

Na początku tego roku Google poprosił użytkowników, których dotyczy problem, o przesłanie dzienników telefonów, aby pomóc w ustaleniu, co dokładnie jest jailbreakingiem Asystenta Google w Android Auto. Od tego czasu nie podano jednak żadnych dalszych szczegółów.

Do tej pory nikt nie wie dokładnie, jak to wszystko naprawić, co oznacza, że ​​dla niektórych korzystanie z Asystenta Google na Android Auto pozostaje ogromnym wyzwaniem, którego nie mogą się pozbyć.

READ  Chłodnica ASUS ROG STRIX LC II zawiera układ LGA1700 dla nowych procesorów Intel