Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Blink Video Doorbell o wartości 49,99 USD może działać przez dwa lata na bateriach AA

Amazon ma Wydano kilka nowych produktów od Blink gdzie Zdobycie Kickstartera dla Smart Home Security Kochanie w 2017 rokuA dzisiaj, podczas wydarzenia jesiennego, dodała do zestawu trzy nowe przedmioty, mając na uwadze różne punkty wejścia.

rzęsa Dzwonek do drzwi został ogłoszony przed CES w 2018 rokuJednak wydaje się, że ten produkt nie dotarł na rynek, więc jest to pierwsza generacja dzwonka wideo Blink. będzie dostępny dla 49,99 USD Twierdzi, że jest gotowy do użycia w każdym domu dzięki wygodnej konstrukcji umożliwiającej instalację przewodową lub bezprzewodową. Wideo 1080p HD, noktowizor, wykrywanie ruchu, dwukierunkowe przesyłanie dźwięku i integracja Alexa są częścią produktu.

Dzwonek działa na dwie baterie litowe AA, a Blink mówi, że przy instalacji przewodowej lub w połączeniu z modułem Sync 2, dołączony zestaw może wytrzymać nawet dwa lata. Klienci mogą zapisywać klipy lokalnie bez subskrypcji, jeśli dodadzą jednostkę synchronizacji i pamięć flash USB lub wybiorą plan subskrypcji Blink, który dodaje możliwość nagrywania, zapisywania i udostępniania zdarzeń. Współpracuje z Alexą, a także może wysyłać powiadomienia o zdarzeniach za pośrednictwem aplikacji Blink lub na dzwonek w domu.

Migająca kamera Floodlight
Obraz: Amazonka

Zamontuj i mrugnij kamerę słoneczną

Zamontuj i mrugnij kamerę słoneczną
Obraz: Amazonka

Blink Floodlight Camera i Blink Solar Panel Mount + Camera to inteligentna kamera z akcesoriami dla zwiększenia świadomości i bezpieczeństwa. Latarka jest zasilana bateryjnie, może wytwarzać 700 lumenów po wykryciu ruchu i będzie dostępna z zewnętrzną kamerą dla 139,98 USD Lub jako stojak za 39,99 USD, podczas gdy pakiet zewnętrznej kamery słonecznej będzie w sprzedaży za $129,98.

Podczas prezentacji Amazon powiedział, że sprzedał trzy razy więcej produktów Blink w 2021 r. niż w 2019 r., co dobrze wróży skoncentrowaniu się urządzenia na „łatwych w użyciu i niedrogich inteligentnych rozwiązaniach bezpieczeństwa domowego”. Produkty są wysyłane od 21 października, ale zamówienia w przedsprzedaży na wszystkie trzy produkty rozpoczną się już dziś.

Korekta, godz. 14.00 czasu wschodniego: Lista tych produktów Amazona wspomina o dostępności od 4 listopada, ale firma to potwierdziła krawędź Wysyłka rozpocznie się 21 października.

READ  Recenzja Apple TV 4K 2021 - uzyskaj dostęp do najnowszych, najwyższej jakości treści