Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Blizzard mówi, że Battle.net odzyskał zdrowie po ataku DDoS

Blizzard mówi Że skończyły się ataki DDoS, które zalewały ich serwery skoordynowanym ruchem, i że powinieneś móc ponownie zalogować się do Battle.net. Podczas prawie godzinnego ataku w środę w nocy mogłeś napotkać poważne problemy podczas próby uzyskania dostępu do usługi online Uwaga i obserwujI Call of Duty: Strefa WojnyI paleniskoI DiabloFunkcje online i nie tylko.

Blizzard stwierdził, że problem został spowodowany przez atak DDoS na zweryfikowanym koncie obsługi klienta na Twitterze, a także wiadomość z ostatniej chwili, którą mogłeś zobaczyć w kliencie Battle.net na PC, jeśli próbowałeś zalogować się podczas ataku.

Biuletyn, który pojawił się na Battle.net, ostrzega użytkowników przed atakiem DDoS.
Zdjęcia: Richard Lawler/The Edge

Użytkownicy, którzy byli w stanie się zalogować, mogli zostać umieszczeni w kolejce, która ostrzegała o dużym ruchu, na przykład:

Jeśli zdołasz się zalogować, być może zostałeś umieszczony na liście oczekujących.

W DownDetector pojawiły się doniesienia o awariach w wielu usługach Activision Blizzard, z których tysiące zgłaszały przestój Battle.net, ale tylko setki narzekały na utratę poszczególnych gier Blizzarda. Nie widzieliśmy typowej liczby raportów pojawiających się na Twitterze w przypadku awarii gry, więc wydaje się jasne, że nie była to całkowita awaria i że „duże opóźnienia i awarie” prawdopodobnie nie wpłyną na większość graczy. Wygląda na to, że raporty o przestojach wróciły mniej więcej do normalnego poziomu.

Raporty o awariach Battle.net, Diablo i Call of Duty pojawiają się, ale teraz nie działają.

READ  Chłodnica ASUS ROG STRIX LC II zawiera układ LGA1700 dla nowych procesorów Intel