Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Boot Camp został zaktualizowany, aby obsługiwał Apple Studio Display

Boot Camp został zaktualizowany, aby obsługiwał Apple Studio Display


AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie wpływają na nasze treści redakcyjne.

Użytkownicy Intel Mac z systemem Windows na Macu mogą teraz aktualizować sterowniki w Boot Camp, aby umożliwić obsługę sprzętu Apple widok na studio.

Apple okresowo aktualizuje Boot Camp, aby zapewnić obsługę nowych urządzeń, a także typowe ulepszenia w zakresie zgodności i wydajności. W marcowej aktualizacji oprogramowania Apple umożliwił Boot Camp współpracę z nowym wyświetlaczem Studio.

Aktualizacja wprowadzająca Boot Camp do wersji 6.1.17, zauważony przez reddit, zapewnia dwa główne elementy wsparcia. Po pierwsze, dodaje kompatybilność z monitorami studyjnymi, dzięki czemu użytkownicy Intel Mac z systemem Windows mogą bez problemu korzystać z monitora.

Aktualizacja zawiera również aktualizacje sterownika karty graficznej AMD, zmiany, które będą szczególnie przydatne dla użytkownicy eGPU.

Boot Camp, oprogramowanie Apple do uruchamiania systemu Windows na komputerach Mac, jest dostępne do użytku na komputerach Mac z procesorami Intel. Silikon jabłkowy Komputery Mac mogą uruchamiać system Windows w pliku maszyna wirtualna W systemie macOS, co oznacza, że ​​obsługa ekranu Studio Display będzie dostępna domyślnie, o ile system macOS jest aktualny.

Podczas gdy Studio Display będzie działać na komputerach stacjonarnych z systemem Windows, funkcje specyficzne dla systemu macOS, takie jak Center Stage dla kamery internetowej, nie będą działać.

READ  Jak oglądać Overwatch 2 ujawnia wydarzenie i czego się spodziewać?