Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

British Airways wprowadza nowe trasy do Włoch, Łotwy, Polski i Rumunii

Brytyjskie linie lotnicze Począwszy od tego lata Londyn po raz pierwszy ogłosił trasy z Heathrow do trzech europejskich miejsc docelowych oraz do dwóch miast, które nie były używane od dziesięcioleci. Po raz pierwszy od 28 czerwca linia lotnicza będzie latać od 1 lipca do Perugii (PEG), Włoch, Wrocławia (WRO), Polski, a od 2 lipca do Kluż-Napoki (CLJ) w Rumunii. Do 2007 roku BA latał do Rygi (Riks) na Łotwie oraz do Kdańska w Polsce, gdzie przestał latać na początku XXI wieku.

Wszystkie loty będą obsługiwane z lotniska Heathrow, dwa razy w tygodniu we Wrocławiu i dwa razy w tygodniu w Gdańsku, Rydze i Klużu-Napoce. Zwroty kosztów zaczynają się od 83 funtów we Wrocławiu, 85 funtów w Gtańsku, 94 funty w Rydze i 95 funtów w Cluj. British Airways kontynuuje swoją elastyczną politykę rezerwacji, oferując klientom kursy wymiany lub wymianę kuponów na rezerwacje podróży do końca kwietnia 2022 r., Dając klientom różne opcje, jeśli chcą zmienić swoje plany.

W sieci British Airways planowane są nowe połączenia z regularnymi rejsami do większości tych krajów do Krakowa i Warszawy w Polsce, Bukaresztu w Rumunii i wielu włoskich miast. Neil Chernoff, dyrektor ds. Sieci i sojuszy w British Airways, powiedział: „To wspaniale, że zaczynamy nowe trasy, słuchając naszych klientów i oceniając, dokąd chcą podróżować. Wiemy, że te nowe miejsca będą popularne wśród osób odwiedzających znajomych i krewnych, ale oferują również świetne wycieczki do miasta z lotami, które odlatują na czas, przed weekendem i wracają w niedziele. ”

Ryga zachwyca miłośników architektury wspaniałą kolekcją secesyjnych budynków i starym miastem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poza miastem jest corocznym kurortem Jormala Festiwal Muzyczny Trzy letnie weekendy rozpoczynające się w połowie lipca.

Rumunia przyciągnęła ostatnio uwagę podróżujących procesor Wybrany jako pięć najlepszych miejsc w 2021 roku przez European Best Goals. Cluj-Napoca, Miasto w północno-zachodniej Rumunii, nieoficjalna stolica regionu Transylwanii i najlepszy wybór dla przestrzeni miejskich w kraju. Cluj ma piękne historyczne centrum, ale jest również bardzo popularne wśród festiwali muzyki elektronicznej. Elektryczny fort Trwa 18-21 lipca br. British Airways ostatnio obsługiwane loty do Rygi w 2007 roku.

Wrocław Znany z pięknej architektury po drugiej stronie rzeki Otra oraz szeregu oszałamiających mostów i wysp. Gdańsk, położony nad Morzem Bałtyckim, oferuje doskonałe muzea, dominujący budynek kościoła i piękną starówkę. Cluj-Napoca, lub po prostu Cluj, to drugie co do wielkości miasto Rumunii, często określane jako centrum kulturalne. British Airways na krótko przyleciały do ​​Gdańska na początku lat 1999 i 2000 i po raz pierwszy od 20 lat wznowiono loty.

Nowe letnie połączenie British Airways do Perugii w Umbrii rozpoczyna się 28 czerwca. Miał się rozpocząć w 2020 roku, ale został opóźniony przez wpływ globalnej epidemii Govt-19. To najlepsza pora roku Umbria Jazz Festival, Jeden z najlepszych festiwali muzycznych na świecie. Oprócz festiwalu jest wiele do zobaczenia i zrobienia பெருகியா, Największe miasto Umbrii z atrakcyjnym średniowiecznym centrum i wieloma ważnymi muzeami Kolekcja Narodowa Umbrii, Najlepsza kolekcja malarstwa renesansowego i Narodowe Muzeum Archeologiczne w Umbria, który obejmuje artefakty etruskie i rzymskie.

British Airways wprowadziło nowe środki bezpieczeństwa i partnerstwa, aby podróż w następstwie epidemii była mniej stresująca. Obejmuje to współpracę z marką sprzątającą Dettol, dostawcami testów Rantox i Curate oraz mobilnym narzędziem do opieki zdrowotnej w podróży Verifly, Do weryfikacji cyfrowych dokumentów zdrowotnych.

READ  Missed Fists: 3 na 3 MMA Beatdown Stomps, Head Butt Combo, więcej na Polish Event